Neler Yeni

Çözüldü✓ 3060 ekran kartı coil whine

Pervasiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
kasadan cızırtı sesi gibi bi ses geliyor coil whine sesi mi değil mi emin olamadım eğer coil whine sesiyse ne yapmalıyım?ses bu linkte

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
yavuz gonzalez
Fan sesi bu

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
@Pervasiz
Hafif bir coil whine sesi geliyor. Fan sesi dediğiniz rüzgar gibi o zaten duyuluyor da hafif ince tiz coil whine var. Çözümü yok böyle kullanmaya devam edeceksin. Bir sorun oluşturmaz. Benim coil whine sesi hoparlörden bile geliyor topraklamada sıkıntı var sanırım. Oyun oynama dışında kasamda sıfır ses. Fanlar da sessiz.

Pervasiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Pervasiz
Hafif bir coil whine sesi geliyor. Fan sesi dediğiniz rüzgar gibi o zaten duyuluyor da hafif ince tiz coil whine var. Çözümü yok böyle kullanmaya devam edeceksin. Bir sorun oluşturmaz. Benim coil whine sesi hoparlörden bile geliyor topraklamada sıkıntı var sanırım. Oyun oynama dışında kasamda sıfır ses. Fanlar da sessiz.
topraklama yok sistemde maalesef daha önce zaten elektrik kesintisinden dolayı mavi ekran yemiştim ses zaten kulaklığı falan takınca çok gelmiyor performansda da sorun çıkarmıyorsa problem değil yardımın için teşekkürler

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
topraklama yok sistemde maalesef daha önce zaten elektrik kesintisinden dolayı mavi ekran yemiştim ses zaten kulaklığı falan takınca çok gelmiyor performansda da sorun çıkarmıyorsa problem değil yardımın için teşekkürler
Ben de kulaklık taktığımda duymuyorum. Aşırı değil ikimizinde ondan dolayı rahatsız edici bir tarafı yok. Bazıları aşırı ötüyor. Coil whine huzursuzluk vermek dışında bir zararı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom