Neler Yeni

30Bin tl için RTX4060'lı Laptop arıyorum

Pivot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağrı Bakır
Bütçe
30000
Şu zamanlar bilgisayar piyasası iyiken bir laptop almayı düşünüyorum.
Beklentilerim uzun ömürlü olması makine yeter bırak artık beni diyene kadar yaklaşık 10 yıl, tabii 10 yıl boyunca aynı performansı beklemiyorum.
Oyunlarda üzmesin. Roblox için oyun yapabilecek potansiyel arıyorum, eğer bunun için çok üst seviye bir donanım lazımsa olmasa da olur.

Ekran kartı RTX4060 olmalı, gerekirse birkaç bin eklerim bunun için. Biraz araştırdım sürekli Victus, ASUS TUF, LOQ, Nitro gördüm kafam iyice karıştı. Şimdiden teşekkürler

mofaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Topaloğlu
Bende benzer bir durumun içindeyim 25 - 30 bandında bir bütçem var ve ikinci ele de sıcak bakıyorum. Ayrı bir konu açıp kalabalık yapmak istemediğim için buraya yazayım dedim. Şimdiden teşekkür ederim

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Şu zamanlar bilgisayar piyasası iyiken bir laptop almayı düşünüyorum.
Beklentilerim uzun ömürlü olması makine yeter bırak artık beni diyene kadar yaklaşık 10 yıl, tabii 10 yıl boyunca aynı performansı beklemiyorum.
Oyunlarda üzmesin. Roblox için oyun yapabilecek potansiyel arıyorum, eğer bunun için çok üst seviye bir donanım lazımsa olmasa da olur.

Ekran kartı RTX4060 olmalı, gerekirse birkaç bin eklerim bunun için. Biraz araştırdım sürekli Victus, ASUS TUF, LOQ, Nitro gördüm kafam iyice karıştı. Şimdiden teşekkürler
Sık seyahat ediyormusunuz yada sık dışarı çıkıyormusunuz laptop tercihiniz sebebi nedir ?

Pivot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağrı Bakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Seneye bir sorun olmazsa üniversitesiye geçicem. Laptop tercih sebebim bu.
Bence sarı siteden rog zephyrus serisine bakın kullanacağınız en iyi laptop bu olur fiyat aralığında rtx 3060 li laptoplar var ve batarya süresi çok uzun

Pivot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağrı Bakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence sarı siteden rog zephyrus serisine bakın kullanacağınız en iyi laptop bu olur fiyat aralığında rtx 3060 li laptoplar var ve batarya süresi çok uzun
İkinci ele pek sıcak bakmıyorum. Yaşadığım şehir de çok büyük değil muhtemelen inceleme şansım olmaz.

Pivot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağrı Bakır
Param güvende ile al hoşuna gitmezse iade edersin
Hocam ikinci eline baktım asusların rog, rog strix modeli var 4050'li ve 30bin üstü. 3060 ve 4060 arası fark çok değil midir?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,149
İsim
Sinan Aba
Top Bottom