Neler Yeni

30K Televizyon Tavsiyesi

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
Merhaba arkadaşlar odamda film izlemek için televizyon alacağım fakat o kadar çok model var ki kafam karıştı. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.

Televizyondan beklentilerim;
*Büyük ekranlı olması
*LG marka olması (tercihen)
*Yüksek kaliteli görüntü kalitesine sahip olması

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak bana 30K bütçe ile televizyon önerisinde bulunabilir misiniz?

Starlex

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar odamda film izlemek için televizyon alacağım fakat o kadar çok model var ki kafam karıştı. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.

Televizyondan beklentilerim;
*Büyük ekranlı olması
*LG marka olması (tercihen)
*Yüksek kaliteli görüntü kalitesine sahip olması

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak bana 30K bütçe ile televizyon önerisinde bulunabilir misiniz?
Önerdiğin fiyatlara bu var
Şahsen illa lg olacaksa ve bütçe artarsa ben bu lg televizyonu kullanıyorum memnunum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerdiğin fiyatlara bu var
Şahsen illa lg olacaksa ve bütçe artarsa ben bu lg televizyonu kullanıyorum memnunum
Hatta direk bu seçenekte var https://www.teknosa.com/lg-55qned75...ExNysdzp6wADNBerDuRoCKGYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Starlex

80+ Silver
LG televizyonunuz hakkında ne düşünüyorsunuz? Görsel, ses ve panel kalitesinden memnun musunuz? Hızlı bir televizyon mu?
Herşeyi mükemmel fakat bazı eksileride var tabi mesela ilk açıldığında kendi webos sisteminin yavaş olması ve türkçe asistanın şuanlık olmaması başka bir eksisini görmedim ben gerek ses kalitesi gerek siyahları gerçek siyah olması iyi bir görüntü sunuyor

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Fırat divitci
Odanızda kullanacaksanız benim gibi 48 inch gayet yeterli olacaktır. Salonlara biraz küçük kalabiliyor sadece ve bu paraya bundan daha iyi hiç bir televizyon yok. 4k 120hz, oled, 40w ses sistemi 20w subwoofer. 4K'ya upscale performansı çok başarılı. Oled yanığını konusundaki en başarılı marka ki ekran yanmasını engellemek için sabit duran logoların ekran parlaklığını kısmak gibi koruma yarları da bulunuyor zaten otomatik olarak pixel temizliği de yapıyor.

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Odanızda kullanacaksanız benim gibi 48 inch gayet yeterli olacaktır. Salonlara biraz küçük kalabiliyor sadece ve bu paraya bundan daha iyi hiç bir televizyon yok. 4k 120hz, oled, 40w ses sistemi 20w subwoofer. 4K'ya upscale performansı çok başarılı. Oled yanığını konusundaki en başarılı marka ki ekran yanmasını engellemek için sabit duran logoların ekran parlaklığını kısmak gibi koruma yarları da bulunuyor zaten otomatik olarak pixel temizliği de yapıyor.
Ben biraz büyük almak istiyorum ve almak istediğim model bu; https://app.hb.biz/mimsrLn9nLq5

Sizde bu üründen kullanıyor musunuz memnun musunuz?

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Fırat divitci

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
Bende 48 inch modeli var. Yani bütçeniz 55 olana çıkarsa alın tabi ama 48 de küçük değil. 55 salonlar için minimumdur, 48 ise kişisel oda için ideal.
Odam için alıyorum ailem katı şeriatçı televizyonu fitne olarak görüyor yani evde bulundurmak istemiyorlar sadece ben ve kardeşim kullanacağız, ayriyetten bir sorum daha olacak duvara asmak mı daha iyi yoksa ünitede durması mı? Yatakta uzanarak izlemek istiyorum ve hangi pozisyon daha iyi olur sizce?

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Fırat divitci
Odam için alıyorum ailem katı şeriatçı televizyonu fitne olarak görüyor yani evde bulundurmak istemiyorlar sadece ben ve kardeşim kullanacağız, ayriyetten bir sorum daha olacak duvara asmak mı daha iyi yoksa ünitede durması mı? Yatakta uzanarak izlemek istiyorum ve hangi pozisyon daha iyi olur sizce?
Yatağınıza uzandığınızda çok yukarıda veya aşağıda kalmıyorsa kendi standında dursun. Öyle bir durum oluyorsa 400-500tl'ye stand alıp duvara rahatça monteleyebilirsiniz. Hoparlör ihtiyacınız olmayacak zaten subwoofer dahil 40w ses sistemi var. Parlaklığı vesaire harika ancak şöyle bir durum var, parlak panel olduğu için televizyona direkt olarak ışık vurmaması gerekiyor yoksa ayna gibi yansıma yapar kendinizi izlersiniz yani televizyonun tam karşısında pencere olacaksa oraya bir karartma perdesi almanızda fayda var.

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
Yatağınıza uzandığınızda çok yukarıda veya aşağıda kalmıyorsa kendi standında dursun. Öyle bir durum oluyorsa 400-500tl'ye stand alıp duvara rahatça monteleyebilirsiniz. Hoparlör ihtiyacınız olmayacak zaten subwoofer dahil 40w ses sistemi var. Parlaklığı vesaire harika ancak şöyle bir durum var, parlak panel olduğu için televizyona direkt olarak ışık vurmaması gerekiyor yoksa ayna gibi yansıma yapar kendinizi izlersiniz yani televizyonun tam karşısında pencere olacaksa oraya bir karartma perdesi almanızda fayda var.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim son bir sorum olucak sihirli kumandalı değil mi bu TV?

Top Bottom