Neler Yeni

31.500 TL ye bu sistem alınır mı?

keedy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Eren Yayla
Çoğu kişi yapar diyo özellikle düşük ayarlarda ama yüksek fps alıcağım için darboğaz etki etmez diyolar doğrumu
Genellikle 1080P de darboğazın en aşağılara inmesi için ayarları fullemek önerilir. Ayrıca kim yapar diyor hocam? 5900X çok o ekran kartına.

Lunyasha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Efe

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,448
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sistem güzel de bu bütçe ile 3070 az kalmış sanki hazır sistem de bakabilirsin aslında kendin özelleştirme yaparak

keedy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Eren Yayla
Peki gerek vaemı hocam 5800x3d ye size göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darboğaz yaparmı peki hocam valoda low ayarlarda
Gerek yok hocam bana göre onun için bütçe ayırmaya. 5600X sizi çok rahat götürecek.

Lunyasha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Efe
Sistem güzel de bu bütçe ile 3070 az kalmış sanki hazır sistem de bakabilirsin aslında kendin özelleştirme yaparak
Hocam hazır sistem zaten bu ama çok kararsız kaldım nasıl bir seçim yapıcağımı şimdi hocam valorant tarzı oyunları düşük ayarda oynuyorum öbür oyunları ultrada ama valoda felan darboğaz yapar diye korkuyorum fps kaybı drop yada akıcılığı bozar diye bunun için işlemciyi ne yapmalıyım low ayarlada sıkıntı yaratmıcak işlemci

Gerek yok hocam bana göre onun için bütçe ayırmaya. 5600X sizi çok rahat götürecek.
Teşekkürler hocam 5600x seçerim büyük ihtimalle

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,448
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam hazır sistem zaten bu ama çok kararsız kaldım nasıl bir seçim yapıcağımı şimdi hocam valorant tarzı oyunları düşük ayarda oynuyorum öbür oyunları ultrada ama valoda felan darboğaz yapar diye korkuyorum fps kaybı drop yada akıcılığı bozar diye bunun için işlemciyi ne yapmalıyım low ayarlada sıkıntı yaratmıcak işlemci

Link atabilir misin

Lunyasha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Efe

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,448
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Monitör kaç hz

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,448
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Lunyasha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Efe
Yani FPS oyunlarında Hertz çok önemli en az 240 tavsiye.ederim SSD luks olmamış mı biraz
Hocam SSD yi yükselticem 1 TB Asus rog yapıcam 240 alırım tamam ama işlemciye nasıl bir karar vermem gerek valoyu düşük ayarlarda oynuyorum LoL u felan ama diğer oyunları ultrada

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,755
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom