Neler Yeni

4.0 Bluetooth adaptörüne 5.0 cihaz bağlanırmı

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kopma olacağını sanmam ama diğer dediğiniz sorunlar olur. Ayrıca pil tüketimi de bir miktar artar.
5.0 adaptör alın almışken.

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorum başlıktaki gibi ama merak ettiğim şey şu : evet bağlanabilir biliyorum ama bağlantı sorunları olurmu mesela hoparlör bağlasam ses kalitesi düşermi veya gamepad bağlasam ms artarmı veya genel olarak kopmalar olurmu?
TP-Link UB400 TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör https://www.amazon.com.tr/dp/B07NQ5YGDW/ref=cm_sw_r_cp_apan_glt_i_JV44SS3B6ZDF38YFYC3B
Almak istediğim adaptör bu.
Bu arada konuyu nereye açacağımı bulamadım. Bluetooth katagorisi yok galiba bilmiyorum yeniyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kopma olacağını sanmam ama diğer dediğiniz sorunlar olur. Ayrıca pil tüketimi de bir miktar artar.
5.0 adaptör alın almışken.
Bu konuya benzer konulara bakarken sizin açtığınız dark 5.0 Bluetooth adaptörü konusunu gördüm. şimdi gidip ona bakıcam.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bu arada konuyu nereye açacağımı bulamadım. Bluetooth katagorisi yok galiba bilmiyorum yeniyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuya benzer konulara bakarken sizin açtığınız dark 5.0 Bluetooth adaptörü konusunu gördüm. şimdi gidip ona bakıcam.
Benzer fiyatlarda ona bakabilirsiniz. Bir de TP-Link UB500'e bakabilirsiniz. Fiyatı biraz daha yüksek olması lazım ama.

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Benzer fiyatlarda ona bakabilirsiniz. Bir de TP-Link UB500'e bakabilirsiniz. Fiyatı biraz daha yüksek olması lazım ama.
Aralarında 80tl gibi bi fark var bu fark'a değermi? Siz incelemeyi 1 yıl önce yapmışsınız da hala memnunmusunuz?

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Top Bottom