Neler Yeni

4:3 bir videoyu 16:9 a yeniden nasıl ölçeklendirebilirim

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
elimde bir valorant klibi var fakat oyunu 4:3 oynadığım için klip kare aslında program eskiden kare almıyordu kayıtlatı fakat şimdi ne oldu bilmiyorum.
videoları editleyeceğim için bu 4:3 videoyu yanlara doğru genişletmek 16:9 dikdörtgen hale getirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim

Hanaz

80+ Gold
elimde bir valorant klibi var fakat oyunu 4:3 oynadığım için klip kare aslında program eskiden kare almıyordu kayıtlatı fakat şimdi ne oldu bilmiyorum.
videoları editleyeceğim için bu 4:3 videoyu yanlara doğru genişletmek 16:9 dikdörtgen hale getirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
Kaydı 4.3 aldıysan 16.9 gibi gösteremessin

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaydı 4.3 aldıysan 16.9 gibi gösteremessin
hayır yapanları gördüm premiere pro da yapanları gördüm ama premiere indirip kuracak vaktim yok videoyu strecthed yapmak istiyorum anlyacağınız

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes
Pc de after effects varsa compu o formatta aç ve scale ile büyüt yoksa ugrasmam diyorsan capcuttan tuvalı 16:9 yap büyüt ancak sen onu ekrana sıkıştırmak için büyüttüğünde ustlerden altlardan bazi kısımlar gozukmez örneğin yukarda kalan karakter sayısı vs. Büyütüyorsun çünkü

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
yanlardan tutup genişlet iştee öyle oluyo
oha kanka ciddi misin bu bilgie nerden ulaştın hiç düşnememiştim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc de after effects varsa compu o formatta aç ve scale ile büyüt yoksa ugrasmam diyorsan capcuttan tuvalı 16:9 yap büyüt ancak sen onu ekrana sıkıştırmak için büyüttüğünde ustlerden altlardan bazi kısımlar gozukmez örneğin yukarda kalan karakter sayısı vs. Büyütüyorsun çünkü
hocam pr proda biliyorumda başka bir yolu yok mudur şimdi bu internetle indirmem uzun sürer capcut pc den olmuyor dediğiniz gibi altta üstte eksik yer olmasını istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

hocam pr proda biliyorumda başka bir yolu yok mudur şimdi bu internetle indirmem uzun sürer capcut pc den olmuyor dediğiniz gibi altta üstte eksik yer olmasını istemiyorum
Capcut pc yede inebiliyor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes

Uygulamasız çözümü yoktur

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
Uğraşamam hiç kafasındaysan hiç yapma dostum çözümünü de biliyor mussun zaten

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Azad Altun
capcut gibi basit uygulamalarla bile yapabilirsin (formatı seçip parmaklarınla genişleteceksin sadece)

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
capcut gibi basit uygulamalarla bile yapabilirsin (formatı seçip parmaklarınla genişleteceksin sadece)
olmuyor işte hocam bildiğim sadece pr pro ile yapılıyor ben başka bir yolunu arıyorum

Top Bottom