Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 4 Adet 1L Coca Cola 50₺🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah
OPERASYONA GİDERLKEN SIRTINDA 40/45 KİLO YÜKLE ELLERİN ÜSTÜ SOĞUKTAN ÇATLAMAKTAN KAN İÇİNDE AYAKLAR YÜRÜMEKTEN TOPUKTAN YIRTIK ŞİŞMEKTEN BOTA SIĞMAZKEN YER YER 30/40 DERECE EĞİM YERLERDE TAŞ ÇAKIL KAYA DENGEDE DURMAYA ÇALIŞARAK VE UFUK ÇİZGİSİNİN KAYBOLDUĞU BUNA PARALEL ÇOĞU ZAMAN DENGENİN DE KAYBOLDUĞU, YUKARDAN EL BOMBASI ATSAN KAFANA ÇARPACAK TELSİZLERİN SESİNİN KISILDIĞI TEK SIRA YÜRÜRKEN ÖNDE Kİ ARKADAŞINI KAYBETMEMEK İÇİN SIRT ÇANTASINA TUTUNDUĞUN PUSTAN GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİĞİ 17 DEVRENİ SABAHA KARŞI ŞEHİT VERDİĞİN BİR YERDE BEDELİ BİZ ÖDEDİK VATAN SEVDASI SHOW'UNU BU VELETLER YAPIYOR. KAFALARININ ÜSTÜNDEN ISLIK ÇIKARARAK MERMİ GEÇTİĞİ ZAMAN VÜCUD'U KASKATI KESİLECEK TİTREMEKTEN ELİ SİLAH TUTAMAYACAK VELETLER BUNLAR. 15 AY ASLAN GİBİ ASKERLİĞİMİZİ YAPARAK BİZ BEDELİ ZAMANINDA DAĞLARDA ÖDEDİK SİZ BEDELİ YA KLAVYEDE YADA CALL OF DUTY'DE ÖDERSİNİZ ANCA...

EDİT: Devam ediyorum.

BEDEL 2 : VATAN BORCU BİTTİKTEN SONRA EVİMDE 1 YIL KOLTUĞU ÇEKEREK YERE MAT YADA BATTANİYE ATARAK ARKASINDA UYUMAYA ÇALIŞTIM. 1.5 YILDAN FAZLA PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRDÜM YÜZ HATLARIM ZAYIFLAMAKTAN ÖYLE KEMİKLEŞMİŞTİ Kİ BİR YUMURTAYI GÖZ ÇUKURLARIMA KOYDUĞUN ZAMAN DÜŞMEDEN DURABİLECEK HALDEYDİ.

BEDEL 3. 3,5 YILDAN FAZLA TIRNAK BATMASI PROBLEMLERİ SEBEBİ İLE 8 DEFA AMELİYAT OLDUM. O DÖNEMLER LAZER TEDAVİSİ DE YOKTU DİREKT ÇEKİLİYORDU. 2 YIL AYAĞIMA AYAKKABI GİYEMEDİM.
Hocam konudan bağımsız ama tırnak batması bende de oluştu tedavi süreci nasıl acısı falan fazlamı ve yaptırınca tekrarlıyor mu

GirayHan

80+ Gold
Hocam konudan bağımsız ama tırnak batması bende de oluştu tedavi süreci nasıl acısı falan fazlamı ve yaptırınca tekrarlıyor mu
Tekrarlıyor dostum. iyileşme süreci ise biraz sıkıntılı. eskiden çekiyolardı şimdi lazerle çözmeye çalışıyorlar ama gel gelelim %100 bir tedavisi yok tekrarlıyor maalesef.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Ne ara bitmiş her gün 1 litre şekersiz kolaya 25 tl veriyorum

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,503
İsim
ArtiAnius
arkadaşlar islam mislam diyerek şey yapmaya çalışmayın şuan arap ülkelerinde en çok para kazanan firmalar bunlardır ki cocacola türkiye anadolu holdinge bağlıdır starbucksta katarlılarındır boş yapmayı kesip cumhurbaşkanının oğlunun gemilerinin israile gitmesini konuşun
Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz tamam anladık İslam düşmanısınız da hiç de mi içiniz sızlamıyor, bir ağaç kesildi diye ortalığı ayağa kaldıranlar, köpeğe tekme atıldı diye bas bas bağıranlar binlerce masum bebek katledilirken, masum kadınlar ölürken sesleri çıkmaz, hadi sesi çıkmamayı bırak karşı tarafı savunurlar... İnsan bu kadar kör nasıl olabilir, gerçi insan dedim pardon...

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Umut Şener
İsrail konusunda değil de zararlı konusunda içmeyin şu zıkkımı.Gidin katı meyve sıkacağı alın mis gibi mixler yapın
İkisi de var hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dua edin boykot karşıtları, bizim sayemizde iniyor o fiyatlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Uğur ceylan
İsrail konusunda değil de zararlı konusunda içmeyin şu zıkkımı.Gidin katı meyve sıkacağı alın mis gibi mixler yapın
Smootie de tavsiye ederim 1-2 meyme içine az bal az da su ekle mis gibi doğal içeçek . kombinasyonları çok .

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Kürşad Hasgül
Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz tamam anladık İslam düşmanısınız da hiç de mi içiniz sızlamıyor, bir ağaç kesildi diye ortalığı ayağa kaldıranlar, köpeğe tekme atıldı diye bas bas bağıranlar binlerce masum bebek katledilirken, masum kadınlar ölürken sesleri çıkmaz, hadi sesi çıkmamayı bırak karşı tarafı savunurlar... İnsan bu kadar kör nasıl olabilir, gerçi insan dedim pardon...
oğlum ne boş yapmışsın sen :ROFLMAO: Dini Forumdan mı savunuyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tarih okusan anlardında herşeyi

adroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Şahin Saydan
Kuran kursuna çevirmişler burayı duyarınızı başka yerde kasın savaşın her türlüsüne karşıyız ama filistin ötede oynasın doğu Türkistan da soydaşlarımız ölürken kimsenin sesi çıkmıyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom