Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 4 Adet 1L Coca Cola 50₺🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

GirayHan

80+ Gold
Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz tamam anladık İslam düşmanısınız da hiç de mi içiniz sızlamıyor, bir ağaç kesildi diye ortalığı ayağa kaldıranlar, köpeğe tekme atıldı diye bas bas bağıranlar binlerce masum bebek katledilirken, masum kadınlar ölürken sesleri çıkmaz, hadi sesi çıkmamayı bırak karşı tarafı savunurlar... İnsan bu kadar kör nasıl olabilir, gerçi insan dedim pardon...
1 ağaç deyip geçme o ağaçlar kesilmeye devam ederse nefesi alacağın yer ağzın olmayacak.

1701249204198.png

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
1701249262049.png
kola bitmiş bunları yakalayabildim

JackRyan

80+ Silver
Başlık yanlış olmuş, "4 adet 1 L bebek kanı 50 TL" diye düzeltirseniz sevinirim.
Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz tamam anladık İslam düşmanısınız da hiç de mi içiniz sızlamıyor, bir ağaç kesildi diye ortalığı ayağa kaldıranlar, köpeğe tekme atıldı diye bas bas bağıranlar binlerce masum bebek katledilirken, masum kadınlar ölürken sesleri çıkmaz, hadi sesi çıkmamayı bırak karşı tarafı savunurlar... İnsan bu kadar kör nasıl olabilir, gerçi insan dedim pardon...
Ne anlatıyon la devlet bile teşvik vermiş sen kimsin? Devlete bunu yaz bana değil ben satmıyorum

GirayHan

80+ Gold
forumda genel olarak siyaset yasaklansa keşke
normalde bir çoğu forumda buna yabancı da dahil bölümlerin konu içeriği ve konuşulmasının yasak olduğu bölümler vardır ve bu disiplin forumlaşma kültürünün bir parçasıdır. mesela dh habere girersen alışveriş bölümüne. konu dışına çıktığında adminler gelir direkt siler devam edersen uyarı verir en son da şutlar. Gofret fırsatı altına " Büyükbabanem pazardan domates almış çürük çıktı ne yapmalıyım" yazan paralel evrenden dünyamızı ziyaret eden uzaylılar daha dikkatli olmak zorunda kalır. Bu şekilde kargaşanın ve konu bütünlüğünün bozulmaması sağlanır huzur ortamı yaratılır çok güzel de olur tadından da yenmez.

2006 dh üyesiyim.

Son düzenleme:

Thadox

80+ Bronze
Kardeşim kullandığın tarayıcıya kadar her şeyde amerika gibi ülkelere kazanç sağlıyorsun gelmiş burada neyin tribine giriyorsun. Lütfen saçma duyarını forumdan ötede kas

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Akçin
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Bugün bu malları bilerek alanlar ile yarın Türkiye aynı sıkıntılara düşse Türkiye’nin karşısında duracak kişiler aynıdır hiç merak etmeyin. Bu ülkeye bir gram faydası olmayan bebeler gelmişler burda boykot yapanları eleştiriyorlar. Zamanın da bankamatiklere koşanlar gibi.

JackRyan

80+ Silver
Bugün bu malları bilerek alanlar ile yarın Türkiye aynı sıkıntılara düşse Türkiye’nin karşısında duracak kişiler aynıdır hiç merak etmeyin. Bu ülkeye bir gram faydası olmayan bebeler gelmişler burda boykot yapanları eleştiriyorlar. Zamanın da bankamatiklere koşanlar gibi.

Devlet ne diyorsa odur devlet satışları durdursun boykot öyle olur lafla değil, Türkiye bile coca colaya teşvik veriyor sen ne anlatiyorsun.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba

Thadox

80+ Bronze
Bir birey olarak bir ülkeyi boykot edemeyeceğinizi ne zaman idrak edeceksiniz merak ediyorum. Bir ülkeyi ancak bir ülke boykot edebilir. Ancak ülkemiz israili sadece eleştirmekten öteye gitmedi. O yüzden bu yakarışlarını bize değil hükümete ilet.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,287
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom