Neler Yeni

4 günlük PPL antrenmanı sizce nasıl?

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
Merhaba Antrenman Programım bu sizce nasıl olmuş?
itiş.PNG

Çekiş.PNG

Leg-Wrist.PNG

Haftanın Tekrarı.PNG

Not: Pazartesi Göğüs salı günü Sırt Ön Kol sonra bir gün ara veriyorum cumartesi tekrar antrenman yapabilmek için bu bir sıkıntı yaşatır mı bana sizce?

DR.Mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Gungor
Genel yaklaşım aynı kas grunuba 4 günden önce geri dönmeyin.
mutlaka bir profesyonel çalıştırıcıdan destek alarak kişisel gelişim program oluşturun.

Vucutu bütün olarak ele alınmalı ve düşük kardiyo ve HIIT anteramanlarıda atlanmamalı.

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel yaklaşım aynı kas grunuba 4 günden önce geri dönmeyin.
mutlaka bir profesyonel çalıştırıcıdan destek alarak kişisel gelişim program oluşturun.

Vucutu bütün olarak ele alınmalı ve düşük kardiyo ve HIIT anteramanlarıda atlanmamalı.
siz nasıl değerlendirirsiniz programı hocam? kilom düşük olduğu için çok fazla kardiyo yapmiyorum zaten bulk dönemindeyim.

DR.Mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Gungor
Zorlanmadan deneyin kendi kaslarınızdan gelen geri bildirim önemli, sonuçta hasar veriyoruz kendini yeniliyor. Bazı kaslar daha hızlı iyileşip hazır hale gelebiliyor.

her kas grubunun Isınma ve soğuma haraketlerini iyi çalışmak lazım. Bu işin güzelliği sakatlık olmadan uzun yıllar disiplinli çalışıp hem eğlenmek hemde iyi bir görünüme kavuşmak.

Sizi tanıyan ve kendi spor çevrenizden, salonunuzdan iyi fizikli insanlarla fikir alışverişinden çekinmeyin.

Semihh35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Semih aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zorlanmadan deneyin kendi kaslarınızdan gelen geri bildirim önemli, sonuçta hasar veriyoruz kendini yeniliyor. Bazı kaslar daha hızlı iyileşip hazır hale gelebiliyor.

her kas grubunun Isınma ve soğuma haraketlerini iyi çalışmak lazım. Bu işin güzelliği sakatlık olmadan uzun yıllar disiplinli çalışıp hem eğlenmek hemde iyi bir görünüme kavuşmak.

Sizi tanıyan ve kendi spor çevrenizden, salonunuzdan iyi fizikli insanlarla fikir alışverişinden çekinmeyin.
bazal metabolizmam hızlıymış bildiğim kadarıyla metabolizma ne kadar hızlı olursa kişi o kadar iyi kas geliştiriyor ve bir sonraki egzersize kadar çabucak toparlanabiliyor haklı mıyım?

DR.Mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Gungor
bazal metabolizmam hızlıymış bildiğim kadarıyla metabolizma ne kadar hızlı olursa kişi o kadar iyi kas geliştiriyor ve bir sonraki egzersize kadar çabucak toparlanabiliyor haklı mıyım?
yaş (hormonlar) + genetik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.
Merhaba Antrenman Programım bu sizce nasıl olmuş?
itiş.PNG

Çekiş.PNG

Leg-Wrist.PNG

Haftanın Tekrarı.PNG

Not: Pazartesi Göğüs salı günü Sırt Ön Kol sonra bir gün ara veriyorum cumartesi tekrar antrenman yapabilmek için bu bir sıkıntı yaşatır mı bana sizce?
Güzel bir program ama diyorsanız daha böyle düz mantık olsun üst-alt-off-üst-alt-off-off ta yapılabilir ya da Sırt+Bacak,Göğüs+Kol,Off,Üst,Alt da olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,630
Üyeler
142,776
Son üye
gecedenkalmama
Top Bottom