Neler Yeni

4 sistem arasında kaldım ve bugün almam gerekiyor. Yardım eder misiniz

Siz hangisini tercih edersiniz?

• 1

• 2

• 3

• 4

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Mutlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mutlu Kılınç
Arkadaşlar selam. Sonunda bütün paramı topladım ve bilgisayarı bugün almaya kesin karar verdim. Son bir kez daha siteleri gezdiğim zaman alternatiflerimi dörde kadar indirdim. Alt tarafta sistemlerin fotoğraflarını bırakıyorum. Sizin tercihiniz ne olurdu? Lütfen gereksinimlerinizle birlikte yazar mısınız?
*Bütçe 12k*
*Alınan sistem 2k çözünürlükte kullanılacaktır*
*Dördüncü sistem 11400f ve b560 anakart olarak değiştirilmiştir*
3.secenek ve 4.secenek arasında iyi düşün derim

Sentinel0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Günaydın
3.secenek ve 4.secenek arasında iyi düşün derim
Hocam selam. Normalde forumlara ve fb gruplarına danışmadan direkt satın alsaydım 3. Seçenekteki sistemi alıp geçerdim. Lakin forumlarda ve fb gruplarında özellikle 4.sistemi çok önerdiler. Ben de şu anda oraya kaymış vaziyetteyim. Siz alacak olsanız tercihiniz hangi sistemden yana olurdu? İyi forumlar.

Mutlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mutlu Kılınç
Hocam selam. Normalde forumlara ve fb gruplarına danışmadan direkt satın alsaydım 3. Seçenekteki sistemi alıp geçerdim. Lakin forumlarda ve fb gruplarında özellikle 4.sistemi çok önerdiler. Ben de şu anda oraya kaymış vaziyetteyim. Siz alacak olsanız tercihiniz hangi sistemden yana olurdu? İyi forumlar.
Anakart 4.secenege göre daha iyi. Bu anakart üzerinde ilerde geliştirme yapabilirsin sıkıntı çıkarmaz. Ekran kartı ve işlemci de benim tecrübelerime göre diğer seçenekteki bilesenlerden daha kaliteli. Yani anlayacağın bence 3.secenek her türlü 4.den iyi :D ama herkes neden 4 demiş onu bende anliyamadim.

Sentinel0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Günaydın
Anakart 4.secenege göre daha iyi. Bu anakart üzerinde ilerde geliştirme yapabilirsin sıkıntı çıkarmaz. Ekran kartı ve işlemci de benim tecrübelerime göre diğer seçenekteki bilesenlerden daha kaliteli. Yani anlayacağın bence 3.secenek her türlü 4.den iyi :D ama herkes neden 4 demiş onu bende anliyamadim.
İlk defa siz 3.seçeneği almamı tavsiye ettiniz. Akşama kadar neler olacak bakalım.

Sentinel0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Günaydın
Up up up

Sentinel0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Günaydın
Güncel

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
6600XT, 3060 VS 3060TI arasında bir kart ve eğer RTX ile işim olmaz diyorsanız (ki 3060 RTX için ne kadar yeterli tartışılır) 6600XT seçmek daha mantıklı. Ama ben yayıncı olacağım yayın kalitelerim yüksek olsun diyorsanız Nvidia'nın AMD tarafından daha başarılı bir yayın yazılım desteği mevcut. Yine de ben saf güce önem veren bir insan olduğum için 6600XT alır tadını çıkarırdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,587
Üyeler
153,906
Son üye
Tospik
Top Bottom