Neler Yeni

Öneri 400TL civarı mouse önerisi

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
hocam net öyle diyorum. deathadder v2 alın rival 3ü falan ikiye katlar
Anladım peki hyperspeedden ne kadar iyi? Hyperspeedin ne kötü yanları var? Basilisk x hyperspeed
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablosuz mouselar hakkında güncel değilim hocam ne soylesem yalan olur
Anladım hocam biraz daha araştırıcam veya bilgi sahibi kişiler söyleyebilir uzun kullanımda vs.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Anladım peki hyperspeedden ne kadar iyi? Hyperspeedin ne kötü yanları var? Basilisk x hyperspeed

Anladım hocam biraz daha araştırıcam veya bilgi sahibi kişiler söyleyebilir uzun kullanımda vs.
Sensör ve skatez farkı yok tek farkı şekli ve kablosuz oluşu. ama deathadder v2 daha rahat tutuluyor yanlarındaki şeyler çok rahat tek sıkıntısı zamanla erimesi. basiliskte çok iyi hatta 300-350tl'ye bulursanız direk alın ama pille çalıştığı için deathadder v2'den daha ağır

not: skatez ne alaka switch dicektim

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Sensör ve skatez farkı yok tek farkı şekli ve kablosuz oluşu. ama deathadder v2 daha rahat tutuluyor yanlarındaki şeyler çok rahat tek sıkıntısı zamanla erimesi. basiliskte çok iyi hatta 300-350tl'ye bulursanız direk alın ama pille çalıştığı için deathadder v2'den daha ağır

not: skatez ne alaka switch dicektim
v2 ile basilisk arasında kaldm. Kablosuz rahatlığı ile öne geçebilir mi basilisk?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
eline hangisi daha iyi oturursa onla rahat edersin zevk meselesi sana kalmış orası
Viper mini sağa sola hızlı çevirdiğim için daha rahattı hafif olması önemli onun için.

Cihangir

80+ Gold
Arkadaşlar Viper Mini ile daha 2. yılı doldurmadan bozuldu. İki buçuk hafta bilgisayarı bırakıp şehir dışına çıktım ve mouseu da götürürm diye sarıp bırakmıştım fakat almadım ve geldiğimde taktığımda normal çalıştı fakat bir süre sonra razer güncelleme yaparken gitti geldi. Daha sonra tamamen gitti bir süre gel gitleri oldu. Ekran kartı driver güncelliyim dedim ve geldi bir süre sonra yine aynı. Windows updateleri yaptım sonra yine aynı olay oldu.

Yani artık ömrü bitti diye yorumluyorum ve yeni mouse almak istiyorum. Sizce bu bütçede en iyi model nedir? Ağırlıklı valorant oynuyorum.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
deathadder v2 varken önermem ama şu daha iyi attığından

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
deathadder v2 varken önermem ama şu daha iyi attığından
300'e falan viper mini dengi bir mouse var mı? Ya da gerçekten viper mini ile aralarında gözle görülür fark var mı v2 nin?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
300'e falan viper mini dengi bir mouse var mı? Ya da gerçekten viper mini ile aralarında gözle görülür fark var mı v2 nin?
deathadder v2 viper mininin içinden geçer. biri 20.000dpi biri 8.5k dpi. biri focus plus kullanıyor biri 3359. ikisi kıyaslanamaz bile bu arada viper miniye benzer bir fare arıyorsan şunlar var
Bunlarda taş gibi fareler. ergonomi açısından viper miniye daha yakınlar. sensörleri + switchleri viperdan daha iyi. yine o tarz bir fare ararsan değerlendirebilirsin ama deathadder v2 😍

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
deathadder v2 viper mininin içinden geçer. biri 20.000dpi biri 8.5k dpi. biri focus plus kullanıyor biri 3359. ikisi kıyaslanamaz bile bu arada viper miniye benzer bir fare arıyorsan şunlar var
Bunlarda taş gibi fareler. ergonomi açısından viper miniye daha yakınlar. sensörleri + switchleri viperdan daha iyi. yine o tarz bir fare ararsan değerlendirebilirsin ama deathadder v2 😍
Hocam 300 dedik neyse ben v2 tercih edicem gibi.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
300'e m700 var
ama viper bundan daha iyi

hayırlı olsun şimdiden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
915,173
Üyeler
141,948
Son üye