Neler Yeni

4060 Tİ VS 4070 Tİ 15000TL FARKI HAK EDİYOR MU

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Buğrahan
8gb vram ile mi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

30 civarı bir şey olur 4060ti 16gb lık sistemi böyle toplarsak tek tek parça toplayıp kendiniz birleştiremez misiniz?
kendim hiç bilgisayar birleştirmedim bir bilgisayarcıya birleştirtsem sıkıntı olmaz değil mi

4060 TI sıfır sistem toplasanız yaptığınız al sat işleminden daha çok zarar edersiniz emin olun. Parçaları demonte isteyin, kutusu hiç açılmadan gelsin ekran kartınız. O şekilde daha da kârlı satabilirsiniz. Hem sisteminiz indirimli geldiği için normal 4060 TI 8 gb fiyatından 2k falan ucuza satmanız çok fazla zarar ettirmez size. Diye düşünüyorum. Tabii hesaplamalarınız kendinize göredir. Tek tek 16 gb versiyonlu ekran kartı ile sistem toplayın ve indirimli alıp al sat yaptığınızda cebinizden ne kadar çıkıyor onu gözden geçirip kesin bir kanıya varabilirsiniz.
https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ linkini bıraktığım yerden anakart + ssd+ ram + psu da arttırma yapıp almayı düşünüyorum açıkçası her bir parça değiştiğinde indirim de azalıyor burdan alıp satmak mantıklı mı dersiniz piyasaya çok hakim değilim de

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Fatih Ayhan
kendim hiç bilgisayar birleştirmedim bir bilgisayarcıya birleştirtsem sıkıntı olmaz değil mi
İşini bilen biriyse sıkıntı olmaz tabi. Bilgisayar toplamak zor bir şey değil. Önemli olan düzenli kablolama yapmak, temiz toplamak bilgisayarı. Benim çevrem özelinde konuşayım, bilgisayarcılar berbat topluyor, baştan savma. Toplamayı bilmesem yine bunlara toplatmaz youtube'dan baka baka kendim toplardım. Güveniyorsanız problem yok tabi

https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ linkini bıraktığım yerden anakart + ssd+ ram + psu da arttırma yapıp almayı düşünüyorum açıkçası her bir parça değiştiğinde indirim de azalıyor burdan alıp satmak mantıklı mı dersiniz piyasaya çok hakim değilim de
Yani toplamda ne kadara geliyor bu sistem size

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Buğrahan
İşini bilen biriyse sıkıntı olmaz tabi. Bilgisayar toplamak zor bir şey değil. Önemli olan düzenli kablolama yapmak, temiz toplamak bilgisayarı. Benim çevrem özelinde konuşayım, bilgisayarcılar berbat topluyor, baştan savma. Toplamayı bilmesem yine bunlara toplatmaz youtube'dan baka baka kendim toplardım. Güveniyorsanız problem yok tabi
öyle güvendiğim yada tanıdığım hiç bilgisayarcı yok. vatan bilgisayar vs bir yere götürsem orada ücret karşılığında birleştirirler mi?

Yani toplamda ne kadara geliyor bu sistem size
24022TL'ye geliyor

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Fatih Ayhan
öyle güvendiğim yada tanıdığım hiç bilgisayarcı yok. vatan bilgisayar vs bir yere götürsem orada ücret karşılığında birleştirirler mi?

24022TL'ye geliyor
Evet, sanırım vatan bilgisayar toplama hizmeti veriyor ama emin değilim. Sormanız lazım.

24k'ya yine biraz zarar ettirebilir. Normalde 4060 TI 15k civarına rtx 4060 TI 16 gb 17k civarına satılıyordu sanırım. arada sıfır fiyat farkı 2k. Ona göre bir hesap yapılabilir ama 24k da bilemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Buğrahan
Evet, sanırım vatan bilgisayar toplama hizmeti veriyor ama emin değilim. Sormanız lazım.

24k'ya yine biraz zarar ettirebilir. Normalde 4060 TI 15k civarına rtx 4060 TI 16 gb 17k civarına satılıyordu sanırım. arada sıfır fiyat farkı 2k. Ona göre bir hesap yapılabilir ama 24k da bilemedim.
tek tek toplamak daha mantıklı olacak gibi teşekkür ederim yorumun için

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom