Neler Yeni

4070 Ekran Kartlı Sistem Toplar Mısınız?

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
bütçene göre yani varsa bütçen atx 3.0 gen 5 bile alabilirsin
Reisim dediğim gibi sistem işlerinden anlamıyorum yalan söyleyemem. Hangi parça hangi parçayla uyumlu hangisi daha iyi vs. Amd çok ısınıyor diyorlar ve yaşadığım şehir yazın dayanılmaz sıcak oluyor mesela o yüzden amd düşünmüyorum. Stok fan değil ekstra soğutucu sıvı soğutucu fark etmez hepsine okeyim. Bi 50.000e kadar okey derim güzel sisteme. Tekrar tekrar değiştirmekle vs uğraşmak istemiyorum

ConquerorXIV

80+ Gold
Reisim dediğim gibi sistem işlerinden anlamıyorum yalan söyleyemem. Hangi parça hangi parçayla uyumlu hangisi daha iyi vs. Amd çok ısınıyor diyorlar ve yaşadığım şehir yazın dayanılmaz sıcak oluyor mesela o yüzden amd düşünmüyorum. Stok fan değil ekstra soğutucu sıvı soğutucu fark etmez hepsine okeyim. Bi 50.000e kadar okey derim güzel sisteme. Tekrar tekrar değiştirmekle vs uğraşmak istemiyorum
amd çok ısınıyor diyen cahil tayfayı kale bile alma.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
amd çok ısınıyor diyen cahil tayfayı kale bile alma.
Ryzen 9 7845hx li laptop almıştım laptop bile 90 dereceleri görmedi occt testinde. Ama bilemiyorum reis bana örnek bir sistem toplarsan sevinirim. Gaming gen den alıcam çünkü itopya da Galax marka yok niyeyse

ConquerorXIV

80+ Gold

gg.png

sistemi böyle yap al en temizi.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
oguz kagan

Alıntıyı görüntüle

Bence anakarti ellemesine gerek yok biostar iyi marka zaten PC hocası incelemsinde de bu gözüküyor

ConquerorXIV

80+ Gold
Bence anakarti ellemesine gerek yok biostar iyi marka zaten PC hocası incelemsinde de bu gözüküyor
ben olsam bende biostar tercih ederdim hem daha dolu hem daha ucuz ama tr de bilinmiyor pek, takıntılı insanlar almaz.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Alıntıyı görüntüle

Güzel gibi reis de bu siteden toplamayacağım buranın yerinde kuzen çalışıyor maksat markayı kötülemek değil ama bazen bazı elemanlar işlerini düzgün yapmıyormuş kuzen düzeltiyormuş öyle birine denk gelirim benim şansıma. Kendim gidip gaming gen den satın almayı düşünüyorum şehir değiştiricem ama içim rahat olsun. 1 2 parça daha yükseltilebilir gibi geldi. M2 daha hızlısını olabilir vs

ConquerorXIV

80+ Gold
Güzel gibi reis de bu siteden toplamayacağım buranın yerinde kuzen çalışıyor maksat markayı kötülemek değil ama bazen bazı elemanlar işlerini düzgün yapmıyormuş kuzen düzeltiyormuş öyle birine denk gelirim benim şansıma. Kendim gidip gaming gen den satın almayı düşünüyorum şehir değiştiricem ama içim rahat olsun. 1 2 parça daha yükseltilebilir gibi geldi. M2 daha hızlısını olabilir vs
o zaman şuna bak

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
o zaman şuna bak

Bu güzelmiş ama dedim ya reis bütçe artar bende duruma göre. Benim tek anlamadığım olay hangi işlemci hangi ekran kartı ile uyumlu. Ram ssd bunlar genelde sıkıntı çıkarmıyor galiba uyumluluk konusunda

ConquerorXIV

80+ Gold
Bu güzelmiş ama dedim ya reis bütçe artar bende duruma göre. Benim tek anlamadığım olay hangi işlemci hangi ekran kartı ile uyumlu. Ram ssd bunlar genelde sıkıntı çıkarmıyor galiba uyumluluk konusunda
yok ram çok önemli expo destekli olsa daha iyi olur ve en az 6000 mhz cl 36 ram alınmalı ve çift kanal olması daha iyi

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
yok ram çok önemli expo destekli olsa daha iyi olur ve en az 6000 mhz cl 36 ram alınmalı ve çift kanal olması daha iyi
Gönderdiğin sistemde ram mhz daha az mesela. Şuan gaming gen de kendin topla özelliği kapalı yoksa hemen hallederdik de sepete ekleyerek toplanıyor şuan sadece.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Pek anlamıyorum ama bi bakar mısın şu sisteme reis örnek olarak. Öğrenmeye çalışıyorım.
Screenshot_2024-04-26-21-56-35-770_com.brave.browser.jpg

ConquerorXIV

80+ Gold
Top Bottom