Neler Yeni

4080 msı ventus 3x oc sizce kaç yıl götürür

krc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed
MSI RTX 4080 Ventus 3X OC sizce kaç yıl götürür

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Kullandigin işlemci yaptığın işlemler oynadığın oyunlar çok değişken

Zadnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Atakan
GTX 1080'e benzer bir ömrü olursa en az 7-8 yıl götürür, bu kart yeni oyunları low/medium grafiklerde 60fps üstü oynatabiliyor

Yine de çözünürlüğe ve grafik ayarlarına göre çok değişecek bir konu o yüzden kesin tahmin yapılmaz

krc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandigin işlemci yaptığın işlemler oynadığın oyunlar çok değişken
işlemci 14700k ilk başta 4070 ti almıştım sonra 4080 e döndüm daha uzun yıllar kullanabilmek için şuan sadece PUBG mobile oynuyorum açıkcası 7 8 yıl götürsün yeter benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTX 1080'e benzer bir ömrü olursa en az 7-8 yıl götürür, bu kart yeni oyunları low/medium grafiklerde 60fps üstü oynatabiliyor

Yine de çözünürlüğe ve grafik ayarlarına göre çok değişecek bir konu o yüzden kesin tahmin yapılmaz
şuana kadar PUBG den başka oyun oynamadım açıkcası ileride oynar mıyım onu da bilmiyorum yeni sistem kurdum işte 4070 ti den vazgeçip 4080 ne döndüm istediğim ultrada olamsa bilene ileride çıkacak oyunları oynayabilelim açıkcası öyle çok ultra ayarlara takılmıyorum orta seviye de benim için

işlemci 14700k ilk başta 4070 ti almıştım sonra 4080 e döndüm daha uzun yıllar kullanabilmek için şuan sadece PUBG mobile oynuyorum açıkcası 7 8 yıl götürsün yeter benim için

şuana kadar PUBG den başka oyun oynamadım açıkcası ileride oynar mıyım onu da bilmiyorum yeni sistem kurdum işte 4070 ti den vazgeçip 4080 ne döndüm istediğim ultrada olamsa bilene ileride çıkacak oyunları oynayabilelim açıkcası öyle çok ultra ayarlara takılmıyorum orta seviye de benim için yeter

şuana kadar PUBG den başka oyun oynamadım açıkcası ileride oynar mıyım onu da bilmiyorum yeni sistem kurdum işte 4070 ti den vazgeçip 4080 ne döndüm istediğim ultrada olamsa bilene ileride çıkacak oyunları oynayabilelim açıkcası öyle çok ultra ayarlara takılmıyorum orta seviye de benim için
yeter

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,279
İsim
Mehmet Aslan

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,279
İsim
Mehmet Aslan
az değil mi 4 5 yıl 4060 alsaydım da o kadar götürürdü heralde boş yeremi para verdik
hocam iphone gibi her yıl ekran kartı çıkarttıkları için normal maalesef. Üstelik her yılda üstüne fazla fazla koyarak teknolojisini uçurarak geliyorlar o yüzden normal. Nvıdia nın motorunun soğuması lazım :D

krc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam iphone gibi her yıl ekran kartı çıkarttıkları için normal maalesef. Üstelik her yılda üstüne fazla fazla koyarak teknolojisini uçurarak geliyorlar o yüzden normal. Nvıdia nın motorunun soğuması lazım :D
ekran kartı 40 bin TL az buz değil insan sürekli alamaz sonuçta 6 7 götürsün de bir işe yarasın her geçen gün daha da pahalı oluyor

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,279
İsim
Mehmet Aslan
ekran kartı 40 bin TL az buz değil insan sürekli alamaz sonuçta 6 7 götürsün de bir işe yarasın her geçen gün daha da pahalı oluyor
bize göre pahalı hocam globalde buraya göre yükseltmesi daha kolay :D

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807