Neler Yeni

Öneri 40K BÜTÇE İLE TELEFON ÖNERİSİ

Osmnezn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Osman Esen
Arkadaşlar yaklaşık 30-40k bütçem var. Telefon önerilerinize açığım. Sıfır almak istiyorum bu bütçelere. İPhone düşündüm ancak 13 falan alabiliyorum bu fiyat bandına ki s23+ ondan daha mantıklı geldi. Siz ne önerirsiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu vergi indirimi muhabbetini bekleyecektim ama pek hayır çıkmayacak gibi. Çıksa da anneme falan alırım Bi tane de
S23 alman daha iyi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
S23 alman daha iyi
S23 küçük geliyor s23+ veya ultra almam lazım en kötü. Onun için de 37k TL plus için 47k TL ise ultra için vermem gerekiyo
Biraz beklemek ne kadar mantıklı olur bilmiyorum s24 çıkınca belki fiyatlar biraz daha düşer ama malum trde olduğumuz için hiç bir şeyin garantisi yok. İki katına da yükselebilir

Osmnezn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Osman Esen
S23 küçük geliyor s23+ veya ultra almam lazım en kötü. Onun için de 37k TL plus için 47k TL ise ultra için vermem gerekiyo
Biraz beklemek ne kadar mantıklı olur bilmiyorum s24 çıkınca belki fiyatlar biraz daha düşer ama malum trde olduğumuz için hiç bir şeyin garantisi yok. İki katına da yükselebilir
Fiyat düşmesini beklemek biraz saçma ben öyle yaptım şimdi pişmanım zam gelmeden önce hemen almak lazım ama sizin kararınız bilemiyorum

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
One plusta yeşil çizgi problemi vardı. Redditte kronik olarak yazılıyordu, düzelti mi araştırmak lazım

Baz modeli 45-50k arası olacaktır.
Şuan 14 yaklaşık 45k. 15de aynı fiyattan çıksa bir de ön sipariş indirimi falan olsa beklemek daha mantıklı gibi dimi hocam?

Fiyat düşmesini beklemek biraz saçma ben öyle yaptım şimdi pişmanım zam gelmeden önce hemen almak lazım ama sizin kararınız bilemiyorum
Ben de kararsızım hocam çok. Şu vergi indirimi muhabbeti beni etkiliyordu ama yerli üretilen telefon vb kuralı geldi gibi artık Bi işe yaramaz. Resmi açıklama da yok henüz. Onu da beklemiş olurum gibi. Bekleyeceğim muhtemelen. Gerçekten çok sıkıldım şu telefonu kullanmaktan 😂

Ama şuan sarı sitede s23 ultra Server kayıtlı yaklaşık 30k TL'ye geliyor. 30kya alasım da geliyor Bi yandan iyi fiyat

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
kilan embappe
One plusta yeşil çizgi problemi vardı. Redditte kronik olarak yazılıyordu, düzelti mi araştırmak lazım

Baz modeli 45-50k arası olacaktır.
Ace falan da alınabilir. Ama ben hiç duymadım.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Giriş/orta seviye'de Android, top seviye'de IOS'tan şaşılmamalı. Top seviye'de de alabileceğiniz telefonlar belli zaten.

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Xaomi bak güzel gerçekten yeni çıkan telefonları seni tatmin eder

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Xaomi bak güzel gerçekten yeni çıkan telefonları seni tatmin eder
Hocam 30-40k verip xiomi almak istemiyorum gerçekten ama teşekkür ederim. Ya yüksek seviye Bi amiral gemisi alacagim Samsung veya Apple. Yada orta seviye Bi telefon alacagim 15k civarına

Server kayıtlı s23 ultra için 33k istiyorlar kapalı kutu. Sizce alınmalı mı bu fiyata? İphone 15 almak istesem bile arada 20k fark var.

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Hocam 30-40k verip xiomi almak istemiyorum gerçekten ama teşekkür ederim. Ya yüksek seviye Bi amiral gemisi alacagim Samsung veya Apple. Yada orta seviye Bi telefon alacagim 15k civarına
Özellik karşılaştırnasi yapıp almanı tercih ederim Mi'nin son modelleri amiral gemisi zaten ram ve işlemci olarak, ama bence okadar para vermeye gerek yok ekranın camı kırılır yanlışlıkla düşürürsün boşa o fiyatları verme ben şu an mi 11T kullanıyorum çok memnunum renkler de çok güzel

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Özellik karşılaştırnasi yapıp almanı tercih ederim Mi'nin son modelleri amiral gemisi zaten ram ve işlemci olarak, ama bence okadar para vermeye gerek yok ekranın camı kırılır yanlışlıkla düşürürsün boşa o fiyatları verme ben şu an mi 11T kullanıyorum çok memnunum renkler de çok güzel
Hocam önyargım ver xiomiye. 2 tane elimden geçti ikisi de fazla iyi değildi. Tabi amiral gemisi modelleri daha çok çözebilmiş, daha güçlü olacaktır. Ama aynı fiyat bandına diğer markalardan iyi modeller çıkarken ondan çıkmamıştı mesela o zaman. 33k s23 ultra için iyi gibi geldi bana. Hem kamerası iyi hem zoomu 100x çok cezbediyor

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Hocam önyargım ver xiomiye. 2 tane elimden geçti ikisi de fazla iyi değildi. Tabi amiral gemisi modelleri daha çok çözebilmiş, daha güçlü olacaktır. Ama aynı fiyat bandına diğer markalardan iyi modeller çıkarken ondan çıkmamıştı mesela o zaman. 33k s23 ultra için iyi gibi geldi bana. Hem kamerası iyi hem zoomu 100x çok cezbediyor
Tabii kullanış amacınıza göre değişir tercihler

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
Şuan 14 yaklaşık 45k. 15de aynı fiyattan çıksa bir de ön sipariş indirimi falan olsa beklemek daha mantıklı gibi dimi hocam?

Ben de kararsızım hocam çok. Şu vergi indirimi muhabbeti beni etkiliyordu ama yerli üretilen telefon vb kuralı geldi gibi artık Bi işe yaramaz. Resmi açıklama da yok henüz. Onu da beklemiş olurum gibi. Bekleyeceğim muhtemelen. Gerçekten çok sıkıldım şu telefonu kullanmaktan 😂

Ama şuan sarı sitede s23 ultra Server kayıtlı yaklaşık 30k TL'ye geliyor. 30kya alasım da geliyor Bi yandan iyi fiyat
15 başlangıç 899$ olacakmış. Bu da 49 bin ₺ ediyor. Bayi karı ile 52 olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metehan Olur
alınabilecek cihaz olarak s23+ var iphone 15 i bekle diyenlere takılma min 60k olur üç beş koyup alamazsın yani ios çok stabil aldığım cihazı değer kaybetmesin diyorsan 13 al geç

Top Bottom