Neler Yeni

Öneri 40K Gaming Laptop Önerisi

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Satürn

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Satürn
Bu hoşuma gitti hocam, HDD SSD çok önemli değil, elimde sağlam SSD var zaten. RAM önemli ama 8 GB bu, 32 max destekliyorsa 16x1, 64 destekliyorsa 32x1 RAM almam lazım buna.
yok hocam 16gb ekran kartı 8gb

Emsal

80+ Silver
Hocam LOQ serisi güzel aslında da ben görünüşe de dikkat ediyorum, o ekranın altında hiçbirşey yazmıyor ya boşluk bana garip geliyor biraz :) 30k seviyesine de inebilirim 40k civarı içime sinen bir cihaz bulamazsam, o kadar para vereceksem içime sinmesini istiyorum şahsen.
Hocam outlet ürün var MediaMarkt de 2-5 Şubat arası sepette indirimli bu da 45k normalde sıfırı 56k
Ürün outlet , 1 yıl garantisi var daha önce MediaMarkt den outlet ürünleri alıp sıfır gibi olduğunu söyleyen çok arkadaş oldu
Zaten outlet olduğu için iadesi de rahat oluyor bir sıkıntı çıkarsa bence denenebilir

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...email&utm_term=appshare&utm_campaign=appshare

soul

80+ Silver
Hocam LOQ serisi güzel aslında da ben görünüşe de dikkat ediyorum, o ekranın altında hiçbirşey yazmıyor ya boşluk bana garip geliyor biraz :) 30k seviyesine de inebilirim 40k civarı içime sinen bir cihaz bulamazsam, o kadar para vereceksem içime sinmesini istiyorum şahsen.
içine sınecek olan model. aldıktan sonra gerçekten aklında soru işareti bırakmaz. ama bütçenin bir tık üstünde.

soul

80+ Silver
Bu hoşuma gitti hocam, HDD SSD çok önemli değil, elimde sağlam SSD var zaten. RAM önemli ama 8 GB bu, 32 max destekliyorsa 16x1, 64 destekliyorsa 32x1 RAM almam lazım buna.
laptoplarda inten daha sıcak çalışıyor ben önermem şahsen.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam outlet ürün var MediaMarkt de 2-5 Şubat arası sepette indirimli bu da 45k normalde sıfırı 56k
Ürün outlet , 1 yıl garantisi var daha önce MediaMarkt den outlet ürünleri alıp sıfır gibi olduğunu söyleyen çok arkadaş oldu
Zaten outlet olduğu için iadesi de rahat oluyor bir sıkıntı çıkarsa bence denenebilir

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rog-strix-g16-g614jv-n3157w-core-i7-13650hx-ddr5-işlemci-16gb-ram-512gb-ssd-rtx4060-ekran-kartı-16-wın11-gaming-laptop-gri-3047517.html?utm_source=new owned&utm_medium=ema-other email&utm_term=appshare&utm_campaign=appshare
Hocam 57k yazıyor şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptoplarda inten daha sıcak çalışıyor ben önermem şahsen.
Hocam amd önermeyen de çok kişi var

Emsal

80+ Silver
Hocam 57k yazıyor şu an

Hocam amd önermeyen de çok kişi var
Sepette indirim uygulanıyor hocam alım aşamasında
1707042855928.png

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam doğru, zaten ya içime tam sinen bütçeyi biraz aşan bir model ya da içime çok sinmeyen ama fiyat açısından beni zorlamayacak bir model düşünüyorum, hem fiyatı yüksek hem içime sinmeyen olursa o kötü olur işte. İçime sinen modeller daha premium, baba laptop gibi olan modeller. Örneğin, ASUS ROG, Lenovo Legion, MSI Raider ve Vector vb.

Sepette indirim uygulanıyor hocam alım aşamasında
Alıntıyı görüntüle
PC'de sepete ekleyince gözütü tamamdır, Outlet'in olayı ne hocam? Teşhir ürünü mü? Kullanılmış diyor çünkü.

Emsal

80+ Silver

Şu konuya bakabilirsiniz hocam üründen ürüne değişiyor
Ancak müşteri hizmetlerine telefonla sorduğumda kullanılmış dediği 15 gün içinde kullanıp iade edilen diye söyledi ama tam da doğru gelmedi bana

Alıp kontrol edip bir sıkıntı varsa iade etmek en makulü bence

soul

80+ Silver
Hocam doğru, zaten ya içime tam sinen bütçeyi biraz aşan bir model ya da içime çok sinmeyen ama fiyat açısından beni zorlamayacak bir model düşünüyorum, hem fiyatı yüksek hem içime sinmeyen olursa o kötü olur işte. İçime sinen modeller daha premium, baba laptop gibi olan modeller. Örneğin, ASUS ROG, Lenovo Legion, MSI Raider ve Vector vb.
o modeller en 55k dan açıyor kapıyı.
nitro 16 her bakımdan iş görür.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Şu konuya bakabilirsiniz hocam üründen ürüne değişiyor
Ancak müşteri hizmetlerine telefonla sorduğumda kullanılmış dediği 15 gün içinde kullanıp iade edilen diye söyledi ama tam da doğru gelmedi bana

Alıp kontrol edip bir sıkıntı varsa iade etmek en makulü bence
Hocam aklımda dursun, keşke biraz model seçeneği de olsaydı ama buna benzer 1 laptop daha var sanırım.

Top Bottom