Neler Yeni

Öneri 40K Gaming Laptop Önerisi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
o modeller en 55k dan açıyor kapıyı.
nitro 16 her bakımdan iş görür.
Hocam o bütçeye çıkamam, daha doğrusu ihtiyacım yok. LOQ aslında bunlara benzer ama dediğim gibi o ekranın altı boşluk ya, garip geliyor bana. Orada bir Lenovo ya da LOQ fln bir şey yazsaydı keşke. Eğer bu tarz kasası da içime sinen bir model bulamazsam 20-30k seviyelerine inicem, kasası 20k ile aynı ama sadece ekran kartı iyi olduğu için 40k olan modeller hoşuma gitmiyor açıkası.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
O 4050 li ancak bakılabilir sonuçta rog
Sadece 1 tane ürün oluyor 1 kişi alınca listeden kalkıyor
Aynen toplam 2 tane var, ROG seviyorum o yüzden listeme ekledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an en beğendiğim modellerden biri de bu, siz ne düşünüyorsunuz? DELL güzel bir marka

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Aynen toplam 2 tane var, ROG seviyorum o yüzden listeme ekledim.

Şu an en beğendiğim modellerden biri de bu, siz ne düşünüyorsunuz? DELL güzel bir marka
Gayet güzel hocam, tek şikayetiniz ağırlık olabilir maalesef büyük bir adaptörü var. Onun dışında cihaz gayet sağlam.

w11 li sürüm bu

çok başarılı incelemesi aklınızdaki tüm soruları cevaplar.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Gayet güzel hocam, tek şikayetiniz ağırlık olabilir maalesef büyük bir adaptörü var. Onun dışında cihaz gayet sağlam.

w11 li sürüm bu

çok başarılı incelemesi aklınızdaki tüm soruları cevaplar.
Hocam klavyesindeki tuşlar resimde turuncu burada beyaz, bana da beyaz olan mı gelir? Beyaz daha hoşuma gitti :) Ağır taşımaya ise alışkınım o yüzden sıkıntı yok, performansı ve malzeme kalitesi iyi olsun bana yeter. Bunu 10 yıl kullanabilmem lazım, önceki DELL'i 7 yıldır kullanıyorum :)

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam klavyesindeki tuşlar resimde turuncu burada beyaz, bana da beyaz olan mı gelir? Beyaz daha hoşuma gitti :) Ağır taşımaya ise alışkınım o yüzden sıkıntı yok, performansı ve malzeme kalitesi iyi olsun bana yeter. Bunu 10 yıl kullanabilmem lazım, önceki DELL'i 7 yıldır kullanıyorum :)
Klavye rengi konusunda bilgim yok ama satış sayfasındaki yorumlarda mutlaka birisi anlatmıştır. Sağlamlık konusunda rakiplerinden daha iyi victus ,acer ın üstünde malzeme kalitesi. Performans uzun süre götürür ama 10 yıl götürüp götürmeyeceği beklentinize bağlı. Bu fiyat için ben bu modeli seçerdim rahatlıkla.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Klavye rengi konusunda bilgim yok ama satış sayfasındaki yorumlarda mutlaka birisi anlatmıştır. Sağlamlık konusunda rakiplerinden daha iyi victus ,acer ın üstünde malzeme kalitesi. Performans uzun süre götürür ama 10 yıl götürüp götürmeyeceği beklentinize bağlı. Bu fiyat için ben bu modeli seçerdim rahatlıkla.
Hocam malzeme kalitesi ve soğutma benim için en önemli iki şey, eğer victus ve acer üstünde diyorsanız çok iyi. Şahsen geçen hafta teknosada victus, acer, lenovo, omen, rog cihazları inceledim. Malzeme kalitesi olarak ROG > Omen > Lenovo > Victus > Acer sıralamasını yaptım ve oradaki çalışan da beni doğruladı. DELL ise yoktu ve deneyemedim, özel bir siteden ziyade kurumsal bir mağaza ya da websitesinden almak istiyorum, teknosa mediamarkt, amazon, hepsiburada vb.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam malzeme kalitesi ve soğutma benim için en önemli iki şey, eğer victus ve acer üstünde diyorsanız çok iyi. Şahsen geçen hafta teknosada victus, acer, lenovo, omen, rog cihazları inceledim. Malzeme kalitesi olarak ROG > Omen > Lenovo > Victus > Acer sıralamasını yaptım ve oradaki çalışan da beni doğruladı. DELL ise yoktu ve deneyemedim, özel bir siteden ziyade kurumsal bir mağaza ya da websitesinden almak istiyorum, teknosa mediamarkt, amazon, hepsiburada vb.
Laptom.com.tr güveilirdir hocam 40.500 için .Bu site gaminggen tr ye ait. Diğer attığım 42.5k olan ise hp üzerinde ,yanında w11 geliyor o yüzden mantıklı. Kalite olarak incelemelere bakın tekrar dan. Ama bana kalırsa ROG kadar olmasa da omen ile yakın bir kaliteye sahip belki bir altı. Kişiden kişiye değişir.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
hp victus 4060 al keyfine bak.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Laptom.com.tr güveilirdir hocam 40.500 için .Bu site gaminggen tr ye ait. Diğer attığım 42.5k olan ise hp üzerinde ,yanında w11 geliyor o yüzden mantıklı. Kalite olarak incelemelere bakın tekrar dan. Ama bana kalırsa ROG kadar olmasa da omen ile yakın bir kaliteye sahip belki bir altı. Kişiden kişiye değişir.
Buda çok güzel cihaz HP diyip geçmeyin bence

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sabah ki Acer ile arasında fiyat aynı olsaydı hangisini tercih ederdiniz ve neden
Soğutma ,malzeme ve ekran olarak daha iyi acer . nitro 16 olan modeli nitro 15 ile karşılaştırmayın arada fark var. Ben olsam acer seçerdim. Bütçenizi söyleyin farklı model varsa yardımcı oluruz
İndirimde olan modeli belirtmmeiş arkadaş ama bu olduğunu tahmin ediyom

Top Bottom