Neler Yeni

40k sistem önerisi 4070 ilk tercihim

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan
Hocam Mesut Cevik-GG sistemi daha iyi değil mi Yada Bu Daha F/P mi onu psu değişip alacağım alırsam eğer gözle görülür bir fark olmazsa aralarında 42k olan benim için daha iyi olur çünkü şöyle diyim en son gtx1050ti almıştım şuan 4070 veya 4070ti alıp bi 4-5 yıl daha değişmemeyi düşünüyorum küçük şeyler dışında

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,431
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam Mesut Cevik-GG sistemi daha iyi değil mi Yada Bu Daha F/P mi onu psu değişip alacağım alırsam eğer gözle görülür bir fark olmazsa aralarında 42k olan benim için daha iyi olur çünkü şöyle diyim en son gtx1050ti almıştım şuan 4070 veya 4070ti alıp bi 4-5 yıl daha değişmemeyi düşünüyorum küçük şeyler dışında
Mesut çevik 45 değil mi

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan
Mesut çevik 45 değil mi
Normal fiyatı 45k psu değişimi ile 46.1k denk geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeyi aşmamda sorun yok fakat ne kadar fp olursa daha iyi ondaki parçalar daha tanınır geldi bu yüzden sordum eğer yanlış biliyorsam cahilliğime vurun

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,431
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Normal fiyatı 45k psu değişimi ile 46.1k denk geliyor

Bütçeyi aşmamda sorun yok fakat ne kadar fp olursa daha iyi ondaki parçalar daha tanınır geldi bu yüzden sordum eğer yanlış biliyorsam cahilliğime vurun
46 olacaksa benim attığımda anakarti b650 yap onu al daha iyi galax markası gayet güvenilir ve kaliteli bilginiz olsun

asko56

80+ Silver
45 bine 4070 yerine 7800x3d li 3080ti lı sistem topla fs3 modu ile çatır çatır her oyunu oyna ekran kartı 2.el olmak kaydı ile 3080ti 4070 den güçlü bir kart sonuçta

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan
45 bine 4070 yerine 7800x3d li 3080ti lı sistem topla fs3 modu ile çatır çatır her oyunu oyna ekran kartı 2.el olmak kaydı ile 3080ti 4070 den güçlü bir kart sonuçta
2. El pek yönelmek istemiyorum ayrıca alsam bile bende o sistemi toplayabilecek beceri yok maalesef teşekkürler yinede

@Kürşat Kütükçü Hocam Sizin Dediğiniz Gibi Galax + b650 sistemi alsam sonradan sorun çıkarır mı veya değişmem gereken bir şey olur mu

asko56

80+ Silver
2. El pek yönelmek istemiyorum ayrıca alsam bile bende o sistemi toplayabilecek beceri yok maalesef teşekkürler yinede

@Kürşat Kütükçü Hocam Sizin Dediğiniz Gibi Galax + b650 sistemi alsam sonradan sorun çıkarır mı veya değişmem gereken bir şey olur mu
dostum istersen yöntemi söyleyim aslında çok basit

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,431
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Hiçbir sıkıntı olmaz

Öneriniz için çok teşekkürler hocam peki ben bunu alsam sonradan değiştirmem gereken bir şey olur mu
Soğutucu ekle

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Batuhan

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,431
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sıfırdan Şaşmak İstemiyorum Açıkçası En Azından Herhangi Bir Sorunda Muhattabım Olur Yanlış Anlamayın

Şuanlık Acelesi Var mı
Bence gerekiyor yetmiyor Stok

asko56

80+ Silver
Sıfırdan Şaşmak İstemiyorum Açıkçası En Azından Herhangi Bir Sorunda Muhattabım Olur Yanlış Anlamayın

Şuanlık Acelesi Var mı
para sizin keyif sizin benimkisi de bir öneri sadece :D

Top Bottom