Neler Yeni

.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Bunun böyle olacağı belliydi. Ne kadar sapığı, tecavüzcüsü, tacizcisi, katili, terörist varsa girdi ülkeye. Bu adamları nasıl çıkarmayı düşünüyorlar? Ülke yol geçen hanı oldu diyeceğim handan geçen yoluna devam eder bunlar kalıyorlar...
İran'ın kendi sınırındaki mültecileri alıp, gizlice Türkiye'ye soktuğunu biliyorsun değil mi? Senin sınır komşunun istihbaratı, bu iş için çalışıyor. Kaçak göçlere engel olunmak için sınıra 20 bin asker takviyesi yapıldı. Üçer metre büyüklüğünde, 3 adet beton bloklarla örülüyor sınırımız. 9 metrelik bloğun üzerine, 1 metre de dikenli tel çekiliyor. Termal kameralarla sürekli izleniyor. Fakat senin sınır komşun, devlet olarak ülkene göçmen sokmaya çalışınca, bir yere kadar engel olabiliyorsun.

Alfha13

80+ Silver
Ülkelerin duyguları olmaz, bir ülke insanlık yapmaz. Kendi halkının menfaatlerini gözetir. Çok istiyorsa hepsini kendi kazandığı maaşından vatandaşlık versin, kendi maaşından onları doyursun, kendi maaşından onlara baksın. Devletin parası senin şahsi paran mı?

bwNN

80+ Silver
Benim fikrimce bellli bir zamandan sonra Türkiye'de Türk bulmak çok zor olacak

LahmatsuDcr

80+ Silver
İran'ın kendi sınırındaki mültecileri alıp, gizlice Türkiye'ye soktuğunu biliyorsun değil mi? Senin sınır komşunun istihbaratı, bu iş için çalışıyor. Kaçak göçlere engel olunmak için sınıra 20 bin asker takviyesi yapıldı. Üçer metre büyüklüğünde, 3 adet beton bloklarla örülüyor sınırımız. 9 metrelik bloğun üzerine, 1 metre de dikenli tel çekiliyor. Termal kameralarla sürekli izleniyor. Fakat senin sınır komşun, devlet olarak ülkene göçmen sokmaya çalışınca, bir yere kadar engel olabiliyorsun.
GİZLİCE. O kadar gizli ki binlerce mülteciyi kimseye göstermeden sokuyorlar. 1 tane kamera bile çekmiyor sınırdan giren mültecileri. Askerlerimiz de görmüyor. Ne sınırmış ha...

marilyn

80+ Silver
image0.jpg

mülteci dediğin geçicidir gelir savaş kargaşa bitene kadar konaklar geri gider biz vatandaşlık veriyoruz ülkemizde sınırsız durma izni yeme içme tüm kaynakları bedavadan kullanmaları için hak tanıyoruz kusra bakmayın ama bu ameleliktir ben vergilerimin bunlara gitmesini istemiyorum ülkede boş beleş ne varsa tüm paraları oraya akıtıyoruz eğitim alanında yada üretim alanında yaptığımız bir şey yok

kaçmak için 800kmh ile gidebilen bir uçağa binmeye çalışan adam bize ne yapmaz

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
image0.jpg

mülteci dediğin geçicidir gelir savaş kargaşa bitene kadar konaklar geri gider biz vatandaşlık veriyoruz ülkemizde sınırsız durma izni yeme içme tüm kaynakları bedavadan kullanmaları için hak tanıyoruz kusra bakmayın ama bu ameleliktir ben vergilerimin bunlara gitmesini istemiyorum ülkede boş beleş ne varsa tüm paraları oraya akıtıyoruz eğitim alanında yada üretim alanında yaptığımız bir şey yok

kaçmak için 800kmh ile gidebilen bir uçağa binmeye çalışan adam bize ne yapmaz

Skyline R34

80+ Bronze
Kendi ülkemizde 3. Sınıf vatandaşız elin afganı 1. Sınıfa yerleşmiş

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,655
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

TamerKs

80+ Silver
Bir tane Türkiye gibi enayi bir Avrupa ülkesi olsa da bir de biz çıkıp gitsek yeter ya.
Sadece ekonomi ve birkaç sebep için vatanını satıp Avrupa'ya kaçmayı planlayan birisi, kendi canı için kaçan (para için değil) müslümanları kabul etmiyor. Aynen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,140
Üyeler
141,247
Son üye
jenıferlopez
Top Bottom