Neler Yeni

450.000 bandında araba önerisi

Talre07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bahri Gediz
Bütçe
450000
Belirttiğim fiyat bandında 458.000₺ ye 2011, 6 parça boyalı, 220.000km de skoda fabia buldum. Piyasasını çok kötü olduğunu söyleyip, vazgeçirmeye çalışıyorlar. Sizin ne gibi tavsiyeleriniz olur?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,917
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hasar kayıtlı, modeli yüksek, yürüyeninde sorun olmayan, bakımları zamanında yapılan ve düzgün tamir edilen araçlara yönelmenizi tavsiye ederim. Aşağıya örnek olması açısından 3 adet otomobil ilanını bırakıyorum.

Üçü içinden karar verecek olsaydım tercihim Peugeot 301 olurdu.

@Denizgezen

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
mert
Sizin yerinizde olsam reno fluence icon 2015 otomatik vites 200.000 km lerde alırdım ama bütçeyi biraz aşıyor

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hasar kayıtlı, modeli yüksek, yürüyeninde sorun olmayan, bakımları zamanında yapılan ve düzgün tamir edilen araçlara yönelmenizi tavsiye ederim. Aşağıya örnek olması açısından 3 adet otomobil ilanını bırakıyorum.

Üçü içinden karar verecek olsaydım tercihim Peugeot 301 olurdu.

@Denizgezen
Tercihim aynı olurdu. Ekstra bakacaksam Fluenceye yönelirdim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,917
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Talre07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bahri Gediz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2011 1.4 tdci fiesta var. 200.000km de boya, değişen yok yazmış. Ona ne dersiniz?

emre_ç

80+
Belirttiğim fiyat bandında 458.000₺ ye 2011, 6 parça boyalı, 220.000km de skoda fabia buldum. Piyasasını çok kötü olduğunu söyleyip, vazgeçirmeye çalışıyorlar. Sizin ne gibi tavsiyeleriniz olur?
Hocam dizel araç alacaksınız önerilen araçlar mantıklı 301 Fluence c ellyse clio4 vs de olabilir
Benzinli de ise yine Fluence 1.6 16v olanlar var onlar olabilir manuel tercih edin.
Performansı düşük olur ama Clio 4 1.2 de tercih edilebilir.

Top Bottom