Neler Yeni

Çözüldü✓ 45k bütçem var pc lazım

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
Bütçe
45000
Arkadaşlar bütçem 45bin TL !!sıfır sistem!! istiyorum önerisi olan var mı . İntel işlemci olursa çok iyi olur . Steam PUBG oynuyorum işlemcinin yüksek olması lazım. Yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Eren Bilal Cihan
Arkadaşlar bütçem 45bin TL !!sıfır sistem!! istiyorum önerisi olan var mı . İntel işlemci olursa çok iyi olur . Steam PUBG oynuyorum işlemcinin yüksek olması lazım. Yardımcı olursanız çok memnun kalırım.
İntel isteme sebebin nedir

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Bütçeyi 45k belirleyip pubg den bahsetmen ilginç olmuş. Ekstra masraftan kurtaralım seni istersen? Neler oynayacaksın hangi çözünürlükte oynayacaksın?

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Eren Bilal Cihan
Bütçeyi 45k belirleyip PUBG den bahsetmen ilginç olmuş. Ekstra masraftan kurtaralım seni istersen? Neler oynayacaksın hangi çözünürlükte oynayacaksın
Biraz troll gibi geldi ama arkadaş bilgi sahbi değildir belki

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz troll gibi geldi ama arkadaş bilgi sahbi değildir belki
Neden troll olayım anlamadım merak etmeyin bilgi sahibiyim bu konular hakkına sadece sizlerden de öneri almak istemiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntel isteme sebebin nedir
İntel istememin sebebi intel pubg'de daha sabit fps veriyor

Bütçeyi 45k belirleyip PUBG den bahsetmen ilginç olmuş. Ekstra masraftan kurtaralım seni istersen? Neler oynayacaksın hangi çözünürlükte oynayacaksın?
Yani zaten pubg herkesin bildiği üzere bozuk bir oyun her güncellemede fps kaybı yaşıyorum. Sadece pubg oynuyorum çözünürlük 1728x1080 bu olucal

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Eren Bilal Cihan
Neden troll olayım anlamadım merak etmeyin bilgi sahibiyim bu konular hakkına sadece sizlerden de öneri almak istemiştim

İntel istememin sebebi intel PUBG'de daha sabit fps veriyor

Yani zaten PUBG herkesin bildiği üzere bozuk bir oyun her güncellemede fps kaybı yaşıyorum. Sadece PUBG oynuyorum çözünürlük 1728x1080 bu olucal
Amd tarafı daha f/p

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
AM5 önü daha açık, bunu göz önünde bulundurun. Intel her sene soket değiştiriyor bu da sizin işlemci yüksetmenize engel olacak ekstra olarak anakart parası vermiş olacaksınız. Bu bütçede 4070 sistemler vardı en son.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ahmet eren

İntel istememin sebebi intel PUBG'de daha sabit fps veriyor

Yani zaten PUBG herkesin bildiği üzere bozuk bir oyun her güncellemede fps kaybı yaşıyorum. Sadece PUBG oynuyorum çözünürlük 1728x1080 bu olucal
1728 x 1080 ne alaka?

etnetalw

80+ Bronze
Benim tercihlerim bunlar olurdu fikrimle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,788
Üyeler
149,271
Son üye
berkeulusal
Top Bottom