Neler Yeni

4K ANİME?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan
AI ile animelerin kalitesini yükseltmek kolay çünkü. Sırf buna özel AI upscale algoritmaları bile var.
Topaz diye bir program denedim rtx2060 ekran kartım var 1 bölüm için 9 saat gösterdi :D Bir de bozulmalar oluyor nedense anlamadım çok hatalı gösteriyor

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
Bu animenin kendisi 4kmış çünkü baktım. One piece den örnek attım bak
One piece eski bir anime iyi olsa ne olmasa ne, hocam işine gelince 4k mış deme sen attım bana bakın diye ben size onu düzgün olanı attım sonra sildiniz görseli. ben sevdiğim tüm animeleri çok iyi görüntüde izliyorum buluyorum, görüntüsü kötü olan animeleri zaten seneler önce izlemiş olduğumdan umrumda değil.

Para verip üyelik alıyorsan, görüntü kötü olup, reklam oluyorsa, affedersin salaklıktır almak, para veriyorsan görüntü iyi olsun bir zahmet. sitede yönetici gibi duruyorsun, reklam yapıyorsun gibi duruyor haberin olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk görsele tekrar baktımda, çevirileri biri mi yapıyor yoksa google çeviri ile otomatik çevirimi biliyormusun?
sanki google çeviri gibi duruyor var.

Ha birde ben her fansub çevirili animeler izlemiyorum, bazı fansublar kendi yorumlarını katıyorlar çevirilere.
Güvenmediğim çevirileri anca benim takip ettiğim fansublar çevirmediyse bakıyorum
birde sizin görselleri attığınız siteden asla izlemiyorum çünkü bölümleri fansublardan izinsiz yüklüyor ve çevirileri bazen iyi olmuyor rasgele fansublardan yükledikleri için.
Türkiye'de anime sektörü gerçekte korsan yayın ile dönüyor. Lakin fansublar yurtdışından alarak sonra TR çeviri yapıldığından, Türkiye'de korsan gibi saymıyorlar ama sayılan tek site sizin attığınız sitedir haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan
One piece eski bir anime iyi olsa ne olmasa ne, hocam işine gelince 4k mış deme sen attım bana bakın diye ben size onu düzgün olanı attım sonra sildiniz görseli. ben sevdiğim tüm animeleri çok iyi görüntüde izliyorum buluyorum, görüntüsü kötü olan animeleri zaten seneler önce izlemiş olduğumdan umrumda değil.

Para verip üyelik alıyorsan, görüntü kötü olup, reklam oluyorsa, affedersin salaklıktır almak, para veriyorsan görüntü iyi olsun bir zahmet. sitede yönetici gibi duruyorsun, reklam yapıyorsun gibi duruyor haberin olsun

ilk görsele tekrar baktımda, çevirileri biri mi yapıyor yoksa google çeviri ile otomatik çevirimi biliyormusun?
sanki google çeviri gibi duruyor var.

Ha birde ben her fansub çevirili animeler izlemiyorum, bazı fansublar kendi yorumlarını katıyorlar çevirilere.
Güvenmediğim çevirileri anca benim takip ettiğim fansublar çevirmediyse bakıyorum
birde sizin görselleri attığınız siteden asla izlemiyorum çünkü bölümleri fansublardan izinsiz yüklüyor ve çevirileri bazen iyi olmuyor rasgele fansublardan yükledikleri için.
Türkiye'de anime sektörü gerçekte korsan yayın ile dönüyor. Lakin fansublar yurtdışından alarak sonra TR çeviri yapıldığından, Türkiye'de korsan gibi saymıyorlar ama sayılan tek site sizin attığınız sitedir haberiniz olsun.
Hocam burada genel bir kitle için konuşuyoruz zaten sen izlemişsin bitirmişsin kime ne? ben izlemedim one piece hala. Bilmiyorum çevirileri kim yapıyor da pek umrumda değil açıkçası ben kalite farkı için bir konu açtım nasıl yapıldığını öğrenmek için. Site ismi bile vermedim sen de kendin kanıtlama çabası içerisine giriyorsan kalite farkı bariz ortada işte neyin muhabbetini diretiyorsun anlamadım :D Ben alternatiflerine bakıyorum 480p izlemek sana zevk veriyorsa bu beni ilgilendirmiyor burası bir tartışma platformu ve ben de böyle bir şeyin nasıl mümkün olduğunu öğrenmek için bir konu açtım. Ayrıca tr de korsan olmayan site mi varmış acaba orayı da hiç anlayamadım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,419
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
AI olduğu belli oluyor zaten yoksa nasıl 4k (?) yapacaklar.
Anime yerine normal bir görüntü olsa çok daha kolay anlaşılıyor ama bu tarz görüntülerde anlamak zor olur.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
Reklamsız izlicem falan fistan diyorsanız ki zaten adblock kullanınca hiç reklam bile çıkmıyor orası ayrı da isim vermiyim 4tlye mi ne reklamsız izletiyor az buz araştırırsanız bulursunuz.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
Hocam burada genel bir kitle için konuşuyoruz zaten sen izlemişsin bitirmişsin kime ne? ben izlemedim one piece hala. Bilmiyorum çevirileri kim yapıyor da pek umrumda değil açıkçası ben kalite farkı için bir konu açtım nasıl yapıldığını öğrenmek için. Site ismi bile vermedim sen de kendin kanıtlama çabası içerisine giriyorsan kalite farkı bariz ortada işte neyin muhabbetini diretiyorsun anlamadım :D Ben alternatiflerine bakıyorum 480p izlemek sana zevk veriyorsa bu beni ilgilendirmiyor burası bir tartışma platformu ve ben de böyle bir şeyin nasıl mümkün olduğunu öğrenmek için bir konu açtım. Ayrıca tr de korsan olmayan site mi varmış acaba orayı da hiç anlayamadım
site ismi vermedin ama nasıl bulacağını verdin kendini zeki sanma bildiğin nasıl bulacağını anlatmışsın :ROFLMAO::ROFLMAO:, sen çeviri umrumda değil diyorsun ama çeviri görüntüden daha önemli sen izledim derken belki de yanlış çeviriden dolayı yanlış anlayacaksın konuşmaları:ROFLMAO::ROFLMAO:.
işte anime sektörüne yeni girdiğin buradan belli :ROFLMAO::ROFLMAO:. TR de manga okuyacaksan lisanslı olarak yayınlar var ama mangaları anime olarak izleyeceksen TR de bir muhatap yok, yani fansublar yurt dışından içerikleri alarak kendi cebinden para ve zamanlarını ayırarak TR altyazı yapıyorlar ve reklam geliri ile para kazanıyorlar veya japoncalarını geliştirmek için yapıyorlar. senin paylaştığın sitede onların çevirdiği animelerini izin almadan alıyorlar, yani TR çeviri yapanların haklarına giriyorlar.

not: anime çizgi film, manga çizgi roman demek

Son düzenleme:

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
fark yok diyenler ne yaşıyor la uçurum var arada

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
4k anime diyor benim internet png leri zor yüklüyor :/

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
ben kendim için dedim senin için yazmamışım izledim diye zaten, kendi üstüne alındıysan ne yapayım,
adı üstünde tartışma, öğrenme, bilgi alma sitesi burası, sen tartışmaya giremiyorsan ben ne yapayım :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Son düzenleme:

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
Site ismi vermeden, sitenin tanıtımını yapmışsın, umarım site sahibi değilsindir:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan
Kardeşim ben kendim bunu yapmayı öğrenmek istiyorum zaten o yüzden açtım bu konuyu youtube da birkaç video var topaz denedim ama kalite berbat çıkıyor. Farklı programlar farklı yollar bilenler varsa takipteyim bu adamların topaz kullanmadığı belli çünkü aynı sahneyi denedim

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
çetin pekdemir
Kardeşim ben kendim bunu yapmayı öğrenmek istiyorum zaten o yüzden açtım bu konuyu youtube da birkaç video var topaz denedim ama kalite berbat çıkıyor. Farklı programlar farklı yollar bilenler varsa takipteyim bu adamların topaz kullanmadığı belli çünkü aynı sahneyi denedim
premiere pro - avclabs video - anymp4 video - dvdfab video- hitpow- avaide video programları ile videoların, fotoğrafların kalitelerini yükseltme yapabilirsin

Son düzenleme:
Top Bottom