Neler Yeni

5 kişiye banner tasarımı hediye ediyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Waltuh

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
1
Çekilişle 5 kişiye banner tasarımı hediye ediyorum. Hobi olarak Photoshop ile uğraşıyorum, maksat kendimi geliştirmek.
Katılmak istiyorsanız gece 12'Ye kadar "katıldım, şu karakterle/şu oyunla-filmle alakalı olsun, yanında da şu yazsın." yazabilirsiniz.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emirhan Ceyran
Çekilişle 5 kişiye banner tasarımı hediye ediyorum. Hobi olarak Photoshop ile uğraşıyorum, maksat kendimi geliştirmek.
Katılmak istiyorsanız gece 12'Ye kadar "katıldım, şu karakterle/şu oyunla-filmle alakalı olsun, yanında da şu yazsın." yazabilirsiniz.
katıldım, sukuna karakteriyle alakalı olsun, eLay yazsın.
sonuçları merak ediyorum :)

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Katıldım WANDA MAXİMOFF VE SCARLET WİTCH aynı şey gibi ama aynı şey değil ikisini de çizersen çok mutlu olurum film dizi evreni olarak çizgi roman çizgi film değil WANDA MAXİMOFF olanda da SCARLET WİTCH olanda da adları yazılı olup imza olsun bir de benim adımın kısaltması MET bunu bir şekilde eklersen sana sabah akşam dua ederim kanka teşekkürler iyi çalışmalar😊🥳🥳🥳

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
HC
katıldım, hollow knight oyunundan the knight ve hornet karakteri kılıç kılıca savaşsın yanında ekstradan bişey yazmasına gerek yok yada clash royale oyunundan evrimli havai fişekçi havaya zıplamış şekilde roketini karşısındaki kral kulesine fırlatmış ve zafer vuruşunu yapmış olsun ve victory yazabilir de yazmayabilirde o çok önemli değil bu ikisinden birini sen seç bakalım ortaya ne çıkacak kolay gelsin ayrıca.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
muhammet emin çetinkaya
Katıldım Toji Fushiguro ile ilgili olsun yaninda ismim yazsin

Son düzenleme:

Waltuh

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
katıldım, sukuna karakteriyle alakalı olsun, eLay yazsın.
sonuçları merak ediyorum :)
6 kişi katıldığı için çekilişe gerek kalmadı :D Yazan herkese yapıyorum.
Başlıksız-1.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,599
Üyeler
142,762
Son üye
katzefeanor