Neler Yeni

50 ADET G4 SİSTEM 9999₺'DEN SATILACAK

Can...

80+ Platinum
abi bu yaptıgın bence haksızlık ama yani sadece buradaki insanlara gösteriyorsun sanki diyorsun ki burada olmayanda almasın napim
Ne saçma mantık kardeşim büyük bir stoğu insanlara sundu zaten 200 stok saniyeler içinde bitti yine yayinlasa alabileceğini mi sanıyorsun en azından burda ihtiyacı olan aldı belki direk yaysaydi ihtiyacı olanda alamayacaktı karaborsacilara gidecekti burda millete yardımcı olmaya çalışan pc ye ihtiyacı olan birilerine gitti en azından herşeye kendi tarafından bakma

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
Kral yine stok gelme ihtimali yok demi ?

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,575
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
abi bu yaptıgın bence haksızlık ama yani sadece buradaki insanlara gösteriyorsun sanki diyorsun ki burada olmayanda almasın napim
Bence doğru olanı yaptı. Burada bir vakit harcayan birbirine yardım eden insanlar var. Story atsa buradaki insanlar yararlanamaz. Buradakiler hakkediyor bu ayrıcalığı. Alan herkese hayırlı olsun. 3 fanlısı buraya sanipmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Soner Tibik
Dostlarım bu duyuruyu dışarıya çıkarmayın DA Forum yararlansın istiyorum aramızda! Donanım Arşivi G4 sistemi satın alıp havale ve banka problemi yaşayan kişilerden toplam 50 adet sipariş iptali yaşanmış. Akşam saat 18:00 itibari ile itopya Süper Mart fırsatlarında bu 50 adet sistemi artan dolar kurunu yansıtmadan satışa çıkartacaklar. Sessizcene hızlıca gidip alın ;) bu kıyağım da unutulur ama neyse :kekw:
Valla büyük dua alıyorsun abi geçen borç harç parayı tamamladım saniyesinde girdiğim halde yetişemedim. Alamayınca abime geri vereyim parayı dedim o da kalsın dedi ne olur ne olmaz diye. Bayadır da bu sistemi bekliyordum sırf bu sistem için V4.5’u alamadığıma yanarken bir yandan da piyasa araştırması yapıyordum bir de foruma gireyim ne var ne yok bakınayım falan dedim karşıma bu konu çıktı. Elim ayağım titreyerek almayı başardım, Allah bu sefer nasip etti. Benim gibi almak isteyip de alanlara hayırlı olsun alamayanlara da Allah bir fırsat kapısı daha açar şüphesiz canınızı sıkmayın.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ali
Aslında bir çözümde şu olabilir. Sistemi almak isteyenler konu altına mesaj atacak ve onlara indirim kodu verilecek. O özel fiyata düşecek ve alacak. Böyle ne site çökmesi olacak nede dışarıya gidecek. Bence düşünülebilir.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Mehmet Ali
Valla büyük dua alıyorsun abi geçen borç harç parayı tamamladım saniyesinde girdiğim halde yetişemedim. Alamayınca abime geri vereyim parayı dedim o da kalsın dedi ne olur ne olmaz diye. Bayadır da bu sistemi bekliyordum sırf bu sistem için V4.5’u alamadığıma yanarken bir yandan da piyasa araştırması yapıyordum bir de foruma gireyim ne var ne yok bakınayım falan dedim karşıma bu konu çıktı. Elim ayağım titreyerek almayı başardım, Allah bu sefer nasip etti. Benim gibi almak isteyip de alanlara hayırlı olsun alamayanlara da Allah bir fırsat kapısı daha açar şüphesiz canınızı sıkmayın.
Güle güle kullan kardeşim , hayırlı olsun.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
evet bunu diyor admı sürekli takip edip forumda olanlaramı versin yoksa onu tanımayıp sırf pc için hazırda bekleyenemi versin biraz empati yap

Karmarija

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağan
Öncelikle merhaba forumda yeniyim
G4 sistem kaldı mı?

08.03.2022 de Vatan da bi kampanya yaptı ve linkini bıraktığım sistemi 8.800den satışa sundu.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Öncelikle merhaba forumda yeniyim
G4 sistem kaldı mı?

08.03.2022 de Vatan da bi kampanya yaptı ve linkini bıraktığım sistemi 8.800den satışa sundu.

İşlemci yeter 3600 fiyatı uçtu gitti ekran kartı 3 fanli olarak stok açılması apayrı bir olay satışa sunuldu ama kaç tane 450 tane olarak mı sunuldu.

Top Bottom