Neler Yeni

50 cc scooter almak ıstıyorum fakat annem ağlıyor

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
11/09/2005 dogumluyum annem motor konusu acıldıgında aglıyor fakat ben de surmek ıstıyorum bır turlu ortasını bulamadık sızce motor almalı mıyım ?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hiç bişey annenden önemli değil, başına bişey geleceğinden korkuyorsa almamalısın.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Seviyorsan alabilirsin, ama ailen istemezse ehliyet vs işin zora girer.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seviyorsan alabilirsin, ama ailen istemezse ehliyet vs işin zora girer.
sadece annem üzülüyor motor tehlıkelı mı aklı basında bılınclı bırıyım tekere kaldırmam , aşırı hız yapmam sadece yoluma bakarım

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
alıp kapının önüne koyacaksın zamanla alışacaklar. anne babalar genelde motosiklet işine karşı oluyorlar zaten. kimse al oğlum bin motora demiyor

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
11/09/2005 dogumluyum annem motor konusu acıldıgında aglıyor fakat ben de surmek ıstıyorum bır turlu ortasını bulamadık sızce motor almalı mıyım ?
Motorun cidden üstüne düşünülmesi gerektiğini, belki de tek bir hatanda hayatına mal olabilecek bir ulaşım aracı olduğunu düşünüyorum. Bizim okulda sadece bir anlık dalgınlığı yüzünden motordan düşüp bariyerlerin biçtiği bir arkadaşım vardı maalesef kurtulamadı. Bence gelip geçici bir gençlik hevesi ile hem hayatını tehlikeye atmaya hem de anneni üzmeye değmez.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
sadece annem üzülüyor motor tehlıkelı mı aklı basında bılınclı bırıyım tekere kaldırmam , aşırı hız yapmam sadece yoluma bakarım
Doğru düzgün kullanırsan bile bazen araba kullanan değişik tipler yüzünden sıkıntı çıkabilir, onun dışında dediğin motorla pek bir şey olmaz günlük kullanım için alabilirsin zaten annene söylersen azda olsa rahatlar.

rıza baba

80+ Bronze
50cc seni tatmin etcekmi? en ufak yokuşu çıkamassın. hemde 2 kişiysen 😂

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
!6 yaşında ben bi gaza gelip alacaktım annem yok alma etme millet kaza yapıyor ölürsün falan dedi şevkimi kırdı almadım..

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan
Doğru düzgün kullanırsan bile bazen araba kullanan değişik tipler yüzünden sıkıntı çıkabilir, onun dışında dediğin motorla pek bir şey olmaz günlük kullanım için alabilirsin zaten annene söylersen azda olsa rahatlar.
ben sadece koye gıtmek ıcın koyde 30 dk yureyerek bır de oturdugum yerde şehır ıcınde surmeyecegım
Mesaj otomatik birleştirildi:

50cc seni tatmin etcekmi? en ufak yokuşu çıkamassın. hemde 2 kişiysen 😂
80 cc yaparız :D

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
ben sadece koye gıtmek ıcın koyde 30 dk yureyerek bır de oturdugum yerde şehır ıcınde surmeyecegım
Çok fazla araba vs yoksa anneni bu şekilde ikna ederek alabilirsin, köy için alınabilir sıkıntı olacağını sanmam zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,693
Üyeler
141,874
Son üye
mert369
Top Bottom