Neler Yeni

Çözüldü✓ 500-600 tl fiyat bandında mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan
Bütçe
600
Şu an msi ınterceptor ds b1 kullanıyorum. Zamanında 100tl civarı bi fiyata almıştım. Kullanırken keyifte aldım ama şu an çift tıklama veya tıklamalarda bozukluk gibi sorunlarla karşılaşıyorum.Şu an 400-500 tl fiyat bandlarında gerekirse biraz daha bütçe aşıp güzel bi mouse almak istiyorum. Önerilerinize açığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
Şu an msi ınterceptor ds b1 kullanıyorum. Zamanında 100tl civarı bi fiyata almıştım. Kullanırken keyifte aldım ama şu an çift tıklama veya tıklamalarda bozukluk gibi sorunlarla karşılaşıyorum.Şu an 400-500 tl fiyat bandlarında gerekirse biraz daha bütçe aşıp güzel bi mouse almak istiyorum. Önerilerinize açığım.
https://www.itopya.com/corsair-katar-pro-kablolu-gaming-mouse_u11761 Tam zamanına denk geldin. Bu 350tl fiyat skalasında bjndan daha iyi bir mouse bulabileceğinden şüpheliyim. Corsair kalitesi seni yıllarca götürebilir. Kullanmadım, bilmiyorum yalan olmasın incelemesi varsa izle. Fiyat baya baya iyi kaçırma.

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çağrı Arslan
Ürün uzun yıllar götürür ama tekerleği olmadan iyi mousedir belki dikkatli kullanımda da tekerlek problem olmaz. Steelseries prime bütçe arttirilip düşünülebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.itopya.com/corsair-katar-pro-kablolu-gaming-mouse_u11761 Tam zamanına denk geldin. Bu 350tl fiyat skalasında bjndan daha iyi bir mouse bulabileceğinden şüpheliyim. Corsair kalitesi seni yıllarca götürebilir. Kullanmadım, bilmiyorum yalan olmasın incelemesi varsa izle. Fiyat baya baya iyi kaçırma.
Kronik sorunları var diyenleri gördüm o yüzden fiyatı ne kadar uygun olsa da önyargım mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradığım fiyatlarda güzel bir şey bulamadım biraz da olsa bütçe arttırmaya karar verdim. Önerilere hala açığım tatmin edecek bir mouse bulamadım. Kronik sorunlarla açıkçası uğraşmak istemiyorum. Uzun vadeli kullanabileceğim bir mouse arıyorum.

Top Bottom