Neler Yeni

5000-6000TL Fiyat bandı arası toplanabilcek en iyi sistem

VeeqX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ali Karaca
Raytracing için daha fazla fps alan bir ekran kartını bırakmam . Sen bırak onu al bir daha alıcak olursan , forum sahibini güzel şekilde bilgilendirdim :) Sen 2060 alabilirsin. Bu arada attıgım pc den daha iyisini toplaya biliyorsan topla yoksa gölge etmenin lüzumu yok kankam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne oldu bi tanem topluyordun :) Öğrendin galiba kendın daha iyisini yapamıyorsan gölge etmemeyi :)

Hayırdır inşallah topluyordunuz daha iyi bir sistem :) aosdjkad üzülme toplayamadıgın için :(
Bilgisayar toplama uzmanı değilim.Sadece ekran kartları konusunda güzel bir bilgiye sahibim.FPS her şey değildir.
Attığınız sistemi savunmanız aynı Unlost abimizin 3 tane sistem tanıttığı hatta Abdullah abimizin tepki verdiği videodaki gibi.
Bu iki sistemin hiç yoktan biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum.

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/KYB54DCM (anakartta m2 desteği olmadığı için sata koydum m2 isterseniz destekleyen bir anakart koyup a200 model ssd'yi koyun. a2000'den daha iyi f/p m.2 ssd yoktur.)

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
Raytracing için daha fazla fps alan bir ekran kartını bırakmam . Sen bırak onu al bir daha alıcak olursan , forum sahibini güzel şekilde bilgilendirdim :) Sen 2060 alabilirsin. Bu arada attıgım pc den daha iyisini toplaya biliyorsan topla yoksa gölge etmenin lüzumu yok kankam :)

Ne oldu bi tanem topluyordun :) Öğrendin galiba kendın daha iyisini yapamıyorsan gölge etmemeyi :)

Hayırdır inşallah topluyordunuz daha iyi bir sistem :) aosdjkad üzülme toplayamadıgın için :(
ya sen hala bu konuya mı takıldın ya? bak işine hadi.

enesusar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes
BEN BURDA SİSTEM ÖNERİSİ İSTİYORUM SİZİN KAVGANIZI DAHİL ETMESENİZ KONUYA İYİ OLUR İYİ FORUMLAR.

VeeqX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ali Karaca
BEN BURDA SİSTEM ÖNERİSİ İSTİYORUM SİZİN KAVGANIZI DAHİL ETMESENİZ KONUYA İYİ OLUR İYİ FORUMLAR.
bence yeni konu açabilirsiniz ama attığımız sistemler güzel yani

T O B İ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
Babasının jettasını kaçıran çocukla beraber
İsim
Mert
Screenshot_2021-01-13-23-40-02-978_com.android.chrome.jpg

Pollux 3an sistemini böyle özelleştirirsiniz ssd yi iptal edip patriot burst 250 gb alırsınız 5.8k ya geliyo müq sistem.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
''Powersupply'' yani bilgisayardaki güç akışını düzenleyen ve sağlayan bölüm.

AMD ekran kartları genellikle NVİDİA dan daha iyidir. Mesela Asus tuf RX 5700 XT 5000 TL lik bir ekran kartı ancak , nasıl oluyorda Forza Horizon 4 de 2080 ı geçiyor ? vb. örnekler verebiliriz . 5600 xt ye yakın ekran kartı 1660 ' dır . Ancak 5600 xt en az 10 fps daha yüksek alır. 2060 lada kıyaslana bilir 2060 daha pahalı olmasına rağmen 5600 xt ile aynı fps i alır. :) Daha fazla açıklamama gerek yok galiba İyi Günler :)
Kanka yapma be? He?

enesusar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru