Neler Yeni

5000-6000TL Fiyat bandı arası toplanabilcek en iyi sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mus tafa
Ah troller, hem suçlu hem güçlüsünüz.
Size şaka gözlüğüyle iyi eğlenceler daha fazla katlanamam.
Bende sistem toplayıp içine kıytırık toplam 500 liralık kasa+PSU koysam aynı fiyat çıkar hiç merak etme.
Bekliyorum ozaman :) kıyrıtık dediğin psu itopyadaki en yüksek puana sahip psu :) yine bir bilgisizlik ahhh ahhh ;) bekliyorum öyle psu koysam çıkar dedın ya koy bakalım ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondayım şuanda ve senin gibi birisi ile s**dik yarıştıramam, zaman kaybısın.
Ne oldu lennn ;) toplayamadın tabi yiyemeyecegın şeyin altına yatmıcaksın gölge etme hade :)

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
AYNI SINI 2060 lada kıyasladım göremiyorsan banane .ddd bu arada o sistemden daha iyisi o fiyata yok Bilgin yoksa fikrin olmasın :) bende seni raporladım .dd
Hem asıl sorun sistem önermende değil, yanlış bilgilendirme yapıp hatanı anlayamaman.

Bekliyorum ozaman :) kıyrıtık dediğin psu itopyadaki en yüksek puana sahip psu :) yine bir bilgisizlik ahhh ahhh ;) bekliyorum öyle psu koysam çıkar dedın ya koy bakalım ;)

Ne oldu lennn ;) toplayamadın tabi yiyemeyecegın şeyin altına yatmıcaksın gölge etme hade :)
PSU'yu babanın şirketi üretti de kalitesinden bu kadar eminsin, eminim ki iç düzeni vs. çok kötü.
@epica59 @kandes22
@Emir Aydın

Son düzenleme:

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
Hem asıl sorun sistem önermende değil, yanlış bilgilendirme yapıp hatanı anlayamaman.
Onu anlayabilecek kapasitede değil, sabaha kadar uğraşsan elde kocaman bir sıfır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mus tafa
Ya hatalı oldugumu varsayalım tamam nedne konuyu degısıyosun toplıyacaktın sistem ? toplamadan cevap yazma dönmüyorum hadi bb

Onu anlayabilecek kapasitede değil, sabaha kadar uğraşsan elde ve kocaman bir sıfır.
Yine konuyu degıstı böyle toplayamazsın işte :) hadi bb bilgin olmadan fikrin olmasın ;) dahada dönmicem yazına

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ya hatalı oldugumu varsayalım tamam nedne konuyu degısıyosun toplıyacaktın sistem ? toplamadan cevap yazma dönmüyorum hadi bb
Yarın cezalandırıldığınızda aynı bu şekilde mesajlarınıza bakarak zevk alacağım :D

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir

Yine konuyu degıstı böyle toplayamazsın işte :) hadi bb bilgin olmadan fikrin olmasın ;) dahada dönmicem yazına
Ya daha karpuz kesicektik nereye böyle hemen?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Hatanı anladın sanırım kaçacak yerin mi kalmadı bi'tanem?

enesusar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes
pcyi oyun odaklı alıcam 1660s ryzen işlemci olursa daha iyi olur

VeeqX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ali Karaca

maje

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ulaş
pcyi oyun odaklı alıcam 1660s ryzen işlemci olursa daha iyi olur
Özelleştirip bunu önerecektim ancak r3 3100 stok bitmiş :(
Eğer stoklara gelirse:
Bu şekilde 5300 TL + 480 gb patriot burst ssd (408 TL):

Seçtiğim anakart m2 destekliyor. Şu m2 ssdyi alabilirsin :https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...00g-m-2-pci-express-3-0-fiyati,535280303.html

Ekler

• Opera Anlık Görüntü_2021-01-12_201059_www.gamegaraj.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-01-12_201059_www.gamegaraj.com.png
    41.8 KB · Hit: 34

VeeqX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ali Karaca
''Powersupply'' yani bilgisayardaki güç akışını düzenleyen ve sağlayan bölüm.

AMD ekran kartları genellikle NVİDİA dan daha iyidir. Mesela Asus tuf RX 5700 XT 5000 TL lik bir ekran kartı ancak , nasıl oluyorda Forza Horizon 4 de 2080 ı geçiyor ? vb. örnekler verebiliriz . 5600 xt ye yakın ekran kartı 1660 ' dır . Ancak 5600 xt en az 10 fps daha yüksek alır. 2060 lada kıyaslana bilir 2060 daha pahalı olmasına rağmen 5600 xt ile aynı fps i alır. :) Daha fazla açıklamama gerek yok galiba İyi Günler :)
Sadece daha fazla fps alıyor diye asla daha iyi olamaz.5600XT ise 2060-2060s gücündedir.
Saf güçte 5600XT bir tık daha iyi
RTX-DLSS özellikleri ile 2060 alınır.
Daha fazla fps almak istiyorsanız 5600xt alınır.
Stok sorunlarından önce aralarında 200-300TL civarı fark var. Bu durumda sizin kararınıza bağlı.Benim görüşüm bu fiyat farkına çok güzel ve gelecekte de daha iyi olacak 2 özelliği de almak olacaktır.
Şu anda ikisinin arasında fiyat farkı baya uçtuğu için 5600xt daha mantıklıdır.

Ayrıca bütün bu dağları ben yarattım havasından da çıkın!

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mus tafa
Sadece daha fazla fps alıyor diye asla daha iyi olamaz.5600XT ise 2060-2060s gücündedir.
Saf güçte 5600XT bir tık daha iyi
RTX-DLSS özellikleri ile 2060 alınır.
Daha fazla fps almak istiyorsanız 5600xt alınır.
Stok sorunlarından önce aralarında 200-300TL civarı fark var. Bu durumda sizin kararınıza bağlı.Benim görüşüm bu fiyat farkına çok güzel ve gelecekte de daha iyi olacak 2 özelliği de almak olacaktır.
Şu anda ikisinin arasında fiyat farkı baya uçtuğu için 5600xt daha mantıklıdır.

Ayrıca bütün bu dağları ben yarattım havasından da çıkın!
Raytracing için daha fazla fps alan bir ekran kartını bırakmam . Sen bırak onu al bir daha alıcak olursan , forum sahibini güzel şekilde bilgilendirdim :) Sen 2060 alabilirsin. Bu arada attıgım pc den daha iyisini toplaya biliyorsan topla yoksa gölge etmenin lüzumu yok kankam :)

Hatanı anladın sanırım kaçacak yerin mi kalmadı bi'tanem?
Ne oldu bi tanem topluyordun :) Öğrendin galiba kendın daha iyisini yapamıyorsan gölge etmemeyi :)

Ya daha karpuz kesicektik nereye böyle hemen?
Hayırdır inşallah topluyordunuz daha iyi bir sistem :) aosdjkad üzülme toplayamadıgın için :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,214
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom