Neler Yeni

Çözüldü✓ 50000 TL Bütçeye Sistem Toplama

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Çarko
şimdiden hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Karadeniz

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    137.9 KB · Hit: 92
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    137.9 KB · Hit: 92
Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuz
Sıvı soğutucu olarak lian li tercih etmeni öneririm. 240'lık Lian Li Galahad II Trinity kullanıyorum işlemcimde i7-14700KF gayet iyi soğutuyor.

jotif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Serdar SARI
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Arkadaşlar hazırladığım sistem nasıl yorum yaparsanız sevinirim. 50 bin tl bütçem var. En iyisini toparlamak istiyorum. Ekran kartı olarak RX 7900 XT 20 GB ve 4070 Tİ SÜPER 16 GB arasında çok kaldım. Bu konuda yorumlarınızı merak ediyorum. Fiyat performans açısından RX 7900 XT yi seçtim. Bunun yanında da işlemci olarak RYZEN 5 7600X38MB Tadından yenmez zaten. İşlemci olarak İntel Core i5 14000 serisi alacaktım ama fiyat farkı bayağı olacağı için bu işlemciyi seçtim.
FORZA HORİZON 5
WRC 9
DİRT 6
EURO TRUCK SİMİLATÖR
ASETTO CORSA
tarzı oyunlar oynayacağım ve minimum 2K da oynamak istiyorum. DLSS3 teknolojisi seçtiğim ekran kartımdan dolayı olmayacak. Ancak Amd nin de bu konuda kendi ekran kartlarında başarılı oluğunu bencmark testlerinden yaptığım araştırma ile biliyor bu sebeple F/P açısından RX 7900 XT 20 GB ekran kartını tercih ediyorum. Ayrıca VRAM kullanımı açısından da bana avantaj sağlayacaktır diye düşünüyorum. Fakat içinden bir ses yine de 4070 Tİ SÜPERİN yerini tutmaz diyor ama sadece DLSS için de oldukça fazla fiyat farkı ödemek istemiyorum. Diğer sistem bileşenlerim bu ana parçalar ile uyumlu mu?? SSD’m Gen4 Anakartım destekler mi bunu? Ya da Gen 5 bir SSD mi tercih etmeliyim neden? Sorularım öncelikli olmak üzere yorumlarınızı bekliyorum...Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
50k pc ye vereceğine git altın al at köşeye buradakilere uyma bunlar ne bir şey beğenir ne paranın kıymetini bilir boş iş bunlar oyun oynamaya o kadar para verilir mi hiç en kötü al 50cc motor gez toz takıl ekran başında kendini esir etme

BATUHAN.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan
Arkadaşlar hazırladığım sistem nasıl yorum yaparsanız sevinirim. 50 bin tl bütçem var. En iyisini toparlamak istiyorum. Ekran kartı olarak RX 7900 XT 20 GB ve 4070 Tİ SÜPER 16 GB arasında çok kaldım. Bu konuda yorumlarınızı merak ediyorum. Fiyat performans açısından RX 7900 XT yi seçtim. Bunun yanında da işlemci olarak RYZEN 5 7600X38MB Tadından yenmez zaten. İşlemci olarak İntel Core i5 14000 serisi alacaktım ama fiyat farkı bayağı olacağı için bu işlemciyi seçtim.
FORZA HORİZON 5
WRC 9
DİRT 6
EURO TRUCK SİMİLATÖR
ASETTO CORSA
tarzı oyunlar oynayacağım ve minimum 2K da oynamak istiyorum. DLSS3 teknolojisi seçtiğim ekran kartımdan dolayı olmayacak. Ancak Amd nin de bu konuda kendi ekran kartlarında başarılı oluğunu bencmark testlerinden yaptığım araştırma ile biliyor bu sebeple F/P açısından RX 7900 XT 20 GB ekran kartını tercih ediyorum. Ayrıca VRAM kullanımı açısından da bana avantaj sağlayacaktır diye düşünüyorum. Fakat içinden bir ses yine de 4070 Tİ SÜPERİN yerini tutmaz diyor ama sadece DLSS için de oldukça fazla fiyat farkı ödemek istemiyorum. Diğer sistem bileşenlerim bu ana parçalar ile uyumlu mu?? SSD’m Gen4 Anakartım destekler mi bunu? Ya da Gen 5 bir SSD mi tercih etmeliyim neden? Sorularım öncelikli olmak üzere yorumlarınızı bekliyorum...Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Sana cevabım o yazıldığını oyunları 4070 süper bile +200 fps ile oynatır ryzen 5 7500f inno3d 3x oc 4070 supere sahibim 6000mhz ram var forzda horizon 5 de her şey Max dlss kalite kesinlik 10 1920x1080 de 220+ alıyorum

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Emrullah Baykan
1 ay stok fanla çalıştı diye işlemciye yazık falan etmezsin. Bu konuda acele edip bütçeni zorlamana gerek yok. Alıcam diyorsun zaten belki de kampanyalı sağlam bir parça düşürürsün. Güle güle kullan :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah toprak
FORZA HORİZON 5
WRC 9
DİRT 6
EURO TRUCK SİMİLATÖR
ASETTO CORSA
Hocam iyi hoşta rtx alsan daha iyi gibi be bu sisteme

Top Bottom