Neler Yeni

50bin TL bütçe PC hangi parça alabilirim

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Kendin custom sıvı soğutma alacaksan malzemelere çok çok dikkat et farklı metaller (aliminyüm + bakır) gibi kullanırsan korozyondan sistemi kaybedebilirsin.

Mare_Emin

80+
Abdullah abinin MSI ile kurduğu bir sistem vardı ya da ona benzer bir şey cok hayalim birde 3-4 bin TL'ye satılan nano ledler var onlarıda alacaksın off
Aynn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendin custom sıvı soğutma alacaksan malzemelere çok çok dikkat et farklı metaller (aliminyüm + bakır) gibi kullanırsan korozyondan sistemi kaybedebilirsin.
Özel olarak yapan varmı acaba

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
dostum bence 50 bin TL'ye asusun en kaliteli ekipmanlarını ve monitörlerini topla sonra kasa olarakta asusun en iyi bileşenlerini al derim benim hedefim bu bakalım şu üni bitsin iş sahibi olunca :D

Mare_Emin

80+
dostum bence 50 bin TL'ye asusun en kaliteli ekipmanlarını ve monitörlerini topla sonra kasa olarakta asusun en iyi bileşenlerini al derim benim hedefim bu bakalım şu üni bitsin iş sahibi olunca :D
Mantıklı ama sıvı sogutma yapasım var daha iyi

Google ye msı eniyi ekran kartı yazdım sacma ekran kartı cıkartıyor karşıma

Pilavli Borek

80+ Bronze
Bu sistemi toplasa toplasa @Abdullah Hacıgül toplar Abi Bu Arkadaşa Yardım Gerek Bi Bakar mısın ?

EMGRANDO

80+ Bronze
lemur bi ara böyle bi sistem dizmişti abdullah abi de ama sen genede modart pc ile iletişime geç

PolatII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Polat
Mantıklı ama sıvı sogutma yapasım var daha iyi

Google ye msı eniyi ekran kartı yazdım sacma ekran kartı cıkartıyor karşıma
knk o kadar troll gibi geldi ki 50k için abisinden izin alıyor ne biliyim ekran kartı bilgin yok gibi MSI en iyi ekran kartı nasıl bir aratmadır yani trollse boşu boşuna milletin zamanını çalman filan bilmiyorum ya aşırı troll gibi dişimden tırnağımdan arttırsam 5-6 yılda toplayamayacağım parayı abinden alman vs umarım troll değildir

Mare_Emin

80+
Düşünürüm
[/QUOTE
knk o kadar troll gibi geldi ki 50k için abisinden izin alıyor ne biliyim ekran kartı bilgin yok gibi MSI en iyi ekran kartı nasıl bir aratmadır yani trollse boşu boşuna milletin zamanını çalman filan bilmiyorum ya aşırı troll gibi dişimden tırnağımdan arttırsam 5-6 yılda toplayamayacağım parayı abinden alman vs umarım troll değildir
Knk troll degil ben daha 17 yaşımdayım o yüzden

O dedigi Google yede 2080ti daha iyisi varmı diye yazdım zaten 2080ti dan daha berbat cıktı ok

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Aynn

Özel olarak yapan varmı acaba
Kendin bile yaparsın da çok bilgili değilsin diye diyorum nikel tercih etmen iyi olur custom sıvı soğutma çok çok pahalı değil (çok pahalı da sanıldığı kadar değil.) Bir gpu bloğu 100 euro falan bir cpu bloğu 80 euro yaklaşık hem pompa hem rezervuar olarak iş göre üniteler 100 euro civarlarındalar yani gpu + cpu cooling 280 euro ediyor radyatör eklemen gerek tabii ki 360mm bir radyatör ise 75 euro yani bu işi 300-400 eurolara yapabiliyorsun vergisiyle ülkemizde ne kadar tutar bilemiyorum ama yine de 8yı çok geçmez bence hardline tubing yapmadığın süre tüpler ucuz şeyler zaten Fitting ler de ucuz aslında hep beraber 400 euro falan ediyorlar (fittingler 3-5 euro ama bazen pek gerek kalmıyor bile tüm tubing ölçüleri aynı ise.)

Ama sen dediğim her şeyi boş ver modart ile iletişime geç.

PolatII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Polat

O dedigi Google yede 2080ti daha iyisi varmı diye yazdım zaten 2080ti dan daha berbat cıktı ok
kardeşim madem bu kadar bütçen var şu an toplama B550 ler ve 3080Tİ lar çıktığında toplarsın resmen araba parasına sistem topluyorsun zaten az sabret dolar kuru fiyat vs etkilemez seni

Mare_Emin

80+
kardeşim madem bu kadar bütçen var şu an toplama B550 ler ve 3080Tİ lar çıktığında toplarsın resmen araba parasına sistem topluyorsun zaten az sabret dolar kuru fiyat vs etkilemez seni
Tmm sabrederim bu bilgiler için sagol

AMD ryzen mi İntel mi daha güçlü işlemci hangisi daha aktif

Son düzenleme:

PolatII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Polat
Tmm sabrederim bu bilgiler için sagol

AMD ryzen mi İntel mi daha güçlü işlemci hangisi daha aktif
o bütçeye amd ryzen threadripper 3970x alırdım yerinde olsam bir de custom soğutma 3080ti MSİ x399 anakart 4000MHz 32gb ram Corsair obsidian kasa alırdım

Top Bottom