Neler Yeni

Çözüldü✓ 50k Bütçe ile ddr5 sistem tavsiyesi

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Murat
Bu sistemi resimdeki gibi özelleştir 53.905 tl tutuyo bütçe yetmezse işlemciyi 7700x e düşürebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

50k bütçe çıkarıp 2.el le kim uğraşmak istesin.
Uğraşan uğraşıyor dostum 50 bin bütçesi olan da 100 bin bütçesi olan da ikinci ele yöneliyor her türlü. Sıfır takıntısı olanları hala anlamıyorum fiyatlar aşırı yüksek ve ikinci elle tek farkı kutuyu ilk senin açıyor olman :D

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Eymen
hocam darboğaz yapar mı 7800x3d ile 4070

Şu şekil darboğaz yapar mı
1725795105815.png

Uğraşan uğraşıyor dostum 50 bin bütçesi olan da 100 bin bütçesi olan da ikinci ele yöneliyor her türlü. Sıfır takıntısı olanları hala anlamıyorum fiyatlar aşırı yüksek ve ikinci elle tek farkı kutuyu ilk senin açıyor olman :D
salda adam sıfır alsın

OneBlood

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Birkan Atan
Alıntıyı görüntüle
50k bütçe istemişsiniz

monitör + s,istem maks bu şekilde olr
Hocam monitorsüz bir de elimde kasa ve psu var kasa ve psu olmadan yapabilir misiniz.

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Eymen
Alıntıyı görüntüle
50k bütçe istemişsiniz

monitör + s,istem maks bu şekilde olr
cl 38 ve 2x18gb ram biraz kötü gibi anakrtda işlemci dyi daha soğuktutsun diye daha iyi yapılmalı

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Shoto Todoroki
hocam darboğaz yapar mı 7800x3d ile 4070

Şu şekil darboğaz yapar mı
niye yapsın hocam.

2.el elinde ne zaman patlayacağı belli değil sen aldıktan 1 gün sonra da bozulabilir.ayrıca dediğin şeyle takıntının alakası yok sıfır eşya almak istiyor olabilir adam niye başkasının kullandığını kullanayım kafasında da olabilir.bütçe kısıtlıysa 2.ele yönelmek daha mantıklı.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Murat
niye yapsın hocam.

2.el elinde ne zaman patlayacağı belli değil sen aldıktan 1 gün sonra da bozulabilir.ayrıca dediğin şeyle takıntının alakası yok sıfır eşya almak istiyor olabilir adam niye başkasının kullandığını kullanayım kafasında da olabilir.bütçe kısıtlıysa 2.ele yönelmek daha mantıklı.
sıfır alınca 1 gün sonra bozulma ihtimali yok mu yani bu nasıl bir mantık cidden

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Shoto Todoroki
sıfır alınca 1 gün sonra bozulma ihtimali yok mu yani bu nasıl bir mantık cidden
sıfır alıyosan heralde garantisi vardır aldığın yerle çözebilirsin durumu 2.el de de garantili ürün alıyorsan durum böyle ama sıfır bir eşyayla kullanılmış bir eşyanın bozulma ihtimalini bir mi tutuyorsun.2.el eşya da alıp kullandım ama sıfır almanın tadı başka dediğin gibi 2.el de tercih edebilirdi arkadaş.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Murat
sıfır alıyosan heralde garantisi vardır aldığın yerle çözebilirsin durumu 2.el de de garantili ürün alıyorsan durum böyle ama sıfır bir eşyayla kullanılmış bir eşyanın bozulma ihtimalini bir mi tutuyorsun.2.el eşya da alıp kullandım ama sıfır almanın tadı başka dediğin gibi 2.el de tercih edebilirdi arkadaş.
Ben daha bir şey demiyorum siz böyle düşünmeye devam edin

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Shoto Todoroki
Ben daha bir şey demiyorum siz böyle düşünmeye devam edin
sanki çok değişik bişey düşünüyoz dostum herkes bıraksın o zaman sıfır almayı 2.el alalım hadi

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Eymen baktı
Hocam yeğeninizin nvdia takıntısı varmı

51000 e bir canavar varda kasa ve PSU yu satabilirmisiniz acaba sizin bütçede hazır sistem daha iyi olur

Top Bottom