Neler Yeni

50k Pc Toplama Bi̇lgi̇sayar Mühendi̇sli̇ği̇ İçi̇n

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samed Efe Cevrin
Herkese Merhaba Benim gayet güçlü bir sistem toplamam gerek Bilgisayar mühendisiyim yardım edermisiniz Tek Tek toplanırsa daha iyi olur

xxenomm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Karakaş
Estağfirullah hocam siz bize yardım edin mühendis olan sizsiniz :D.
(RAM 2x16GB olacak)

Son düzenleme:

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Estağfirullah hocam siz bize yardım edin mühendis olan sizsiniz :D.
Tek kanal ram.
P600S fiyatına P500A
Daha iyi modelleri daha ucuzayken daha kötüsü ve pahalısı olan ekran kartı
3100TLye o SSD
3Kya o PSU
Hepsi daha iyi olurmuş

xxenomm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan Karakaş
Tek kanal değil iki tane alacak 2x16GB şeklinde.
Hepsi daha iyi olurmuş
Buyrun siz de öneride bulunun. Samsung 980 Pro beğenmiyorsanız eminim bir bildiğiniz vardır. Buyrun lütfen çekinmeyin. @imfloscy buyrun siz de fikrinizi belirtin. Üzgün atmışsınız eminim siz de bu işte inanılmaz bilgilisinizdir.

Son düzenleme:

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Tek kanal değil iki tane alacak 2x16GB şeklinde.

Buyrun siz de öneride bulunun. Samsung 980 Pro beğenmiyorsanız eminim bir bildiğiniz vardır. Buyrun lütfen çekinmeyin. @imfloscy buyrun siz de fikrinizi belirtin. Üzgün atmışsınız eminim siz de bu işte inanılmaz bilgilisinizdir.
Ne bu en çok ben biliyorum tavırları? :D
Anakart üstünde soğutma varken soğutmalı SSD önermişsin soğutmasızları daha ucuz aynı modelin.
ROG 3080 18.5Kyken 20Kya Ventus gibi MSI giriş modelini önermişsin.
Phanteksin P600S gibi canavar bir kasası varken aynı fiyatta bir önceki kasası olan P500A önermişsin.
PSU olarak düz RM850 önermişsin X ve İ ye göre daha kotu kapasitörler kullanılıyor. Onun yerine aynı fiyatlarda belki daha ucuz tepe model Core Reactor var.
Her şeyi en çok sen bilemezsin eleştiriye açık ol. Bilmiş tavırları sal çok komik görünüyorsun. Birisi burda yanlışımı düzeltse senin gibi hareketler yapmam. Varsa da düzeltmelerini bekliyorum

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emre Efe
Ne bu en çok ben biliyorum tavırları? :D
Anakart üstünde soğutma varken soğutmalı SSD önermişsin soğutmasızları daha ucuz aynı modelin.
ROG 3080 18.5Kyken 20Kya Ventus gibi MSI giriş modelini önermişsin.
Phanteksin P600S gibi canavar bir kasası varken aynı fiyatta bir önceki kasası olan P500A önermişsin.
PSU olarak düz RM850 önermişsin X ve İ ye göre daha kotu kapasitörler kullanılıyor. Onun yerine aynı fiyatlarda belki daha ucuz tepe model Core Reactor var.
Her şeyi en çok sen bilemezsin eleştiriye açık ol. Bilmiş tavırları sal çok komik görünüyorsun. Birisi burda yanlışımı düzeltse senin gibi hareketler yapmam. Varsa da düzeltmelerini bekliyorum
bırak kendi haline

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,799
Üyeler
152,330
Son üye
Morchies
Top Bottom