Neler Yeni

5600G stok fanindan tofas sesi gelmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Berber
Bütçe
500
5600G ve stok fanını kullaniyordum pc yi toplayali 8 ay falan oldu 2 gün önce başladı fandan çok az bir ses geliyordu ama şimdi tofas sesi geliyor içini açtım bir ses mi kaçtı diye ancak sıkışan kablo falan yok fanın arasına baktım yine yok sesi aşağıya bırakacağım kasa msi mag shield m300 mATX bir kasa eğer ses problemini düzelticekse 500tl bütçem var o fiyata bir fan alabilirim
videosunu aldım böyle bir ses geliyor

ThE LoSt

80+ Silver
5600G ve stok fanını kullaniyordum pc yi toplayali 8 ay falan oldu 2 gün önce başladı fandan çok az bir ses geliyordu ama şimdi tofas sesi geliyor içini açtım bir ses mi kaçtı diye ancak sıkışan kablo falan yok fanın arasına baktım yine yok sesi aşağıya bırakacağım kasa msi mag shield m300 mATX bir kasa eğer ses problemini düzelticekse 500tl bütçem var o fiyata bir fan alabilirim
Bir şey sürtüyor gibi kontrol edin

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan
Hocam kabloları düzenleseniz duzelicrk gibi değmiyor olabilir fakat anakartı yada fanı kastırıyor olabilir

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Motor yağını koymamışsın kardeşim normal bu ses 😅

Palo DAYI

80+ Silver
Bir yere surtuyo sanki harbiden pcyi kapatıp kontrol edin gerekirse fani sokun termal macun varsa elinizde geri takarsiniz zaten

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,020
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Fanı durdurunca ses gidiyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR