Neler Yeni

5800X3D - RTX3060Ti - 360Hz sistemi kaça satabilirim?

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Erdoğan Aktaş
Anakart'ı satın alırken fiyatı çok uygundu ve indirimde yakalamıştım diye hatırlıyorum, ekran kartını da 2. elden çok uyguna bulmuştum o yüzden biraz saçma oldu açıkçası fazla oyun oynayan bir insan değilim sadece FPS oyunları oynuyordum ve yazılımla uğraşıyordum dolayısıyla ekran kartına çok fazla yüklenmeme sebebim buydu.

Parçaları tek tek satacağımı varsayarsak sizce hangi fiyattan koymalıyım? ve o fiyatı zamanla ne kadar düşürmeliyim?
Ekran kartina kötü demişler ama hocam bakin bu fps oyunu bilgisayarı valorant cs go tarzı ddr4 5800x3d hariç hiçbiri 360 altina düşmeden veremez bur bir 3060 ti 1080p zamanının en iyi kartlarından amd olamaz di çünkü fps oyunlarinda nvdia gecikme ayari var onu da gectim fps oyunlarında ekran kartının görüntü vermesi yeter ben ekran kartı alana kadar 1060 ile kullandim sistemi

Starliech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu
Ekran kartina kötü demişler ama hocam bakin bu fps oyunu bilgisayarı valorant cs go tarzı ddr4 5800x3d hariç hiçbiri 360 altina düşmeden veremez bur bir 3060 ti 1080p zamanının en iyi kartlarından amd olamaz di çünkü fps oyunlarinda nvdia gecikme ayari var onu da gectim fps oyunlarında ekran kartının görüntü vermesi yeter ben ekran kartı alana kadar 1060 ile kullandim sistemi
NVIDIA Refleks gecikmesi ve G-Sync için almıştım sanırım çünkü monitörde de gelişmiş input lag vs. yapmayan G-Sync mevcuttu.

Top Bottom