Neler Yeni

5900X İşlemcinin Yanına Hangi Parçaları Almalıyım?

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
la boşa para akıtmış olur render içinse ona bişey diyemem ama oyun için 240mm hayli hayli yeter
360 MM alabilecek biri o işlemciye 240MM almamalı, TDP değerinden haberiniz var mı? 105 yazıyor diye 105 sanmayın, o işlemci sabit frekans yüksek yükte 240MM ortalama bir soğutucuyu bile üzebilir. Ha hiç işe yaramaz mı, hayır kullanılır ama alacak kişi de 360MM almalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Mehmet Kiriş
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Şehir dışında olduğundan dolayı Forum'a Bakma imkanım olmadı. Bu kadar Kaos yaratacağını Bilseydim inanın bu konuyu açmazdım :) lütfen sakin olun.

Parça önerisinde bulunan arkadaşlara Çok teşekkür ederim. Fakat bazı arkadaşların yazdıklarımı okumadıklarını düşünüyorum.
×××
Arkadaşlar ben gösteriş kasası istemiyorum.×××
***Elimde olan ekran kartım varken 3 katı para vermeyi mantıksız bulduğum için var olanı darboğaz olsun olmasın illaki kullanacağım.
***Kasa önerisi istiyor olsam zaten kendi kasamın özelliklerini ve resimlerini paylaşmam. Ben elimde var olan kasayı kullanmak istiyorum.
***Sıvı soğutma kullanmayı sevmiyorum dünyanın en iyi sıvı soğutması da olsa geçmişte sıvı soğutmanın pompası yüzünden vida düşürüp bir bilgisayar yaktığım için nefret ediyorum.
*** Bütçeyi bilerek belirtmedim arkadaşlar zaten işlemci ve anakart serilerinde en yüksek donanımlara yakınlar diye düşünüyorum. Anakart ve işlemciye bu parayı verdikten sonra depolama ve diğer parçalardan kısmak mantıklı olmaz en nihayetinde diye düşünüyorum.

Yaklaşık 24 saattir uykusuz ve yolda olduğum için açırdığım eklemeyi unuttuğum bir şey olabilir İlk fırsatta unuttuğun bir şey varsa ekleyeceğim tekrar. Sizlere Çok teşekkür ederim Lütfen birbirinizi kırmayın rica ediyorum.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: RefX

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Ben aio üzerinde oyunda 80 derece olan 10900K daha önce görmedim. Dün raft oynuyorum 85 derece idi o.O2
Ne ayarı yapcaksın ki? all core mu 🤭
70 dereceyi hiç geçmedi, onaylıyorum.

Top Bottom