Neler Yeni

%60 Kablosuz Klavye Önerisi

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
Bütçe
800
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Neşet AKSAN

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
ozaman bir şey diyemem mekanik alıcaksın :D
hissiyatı hoşuma gidiyor ve daha uzun ömürlü diye mekanik tercih etcem ama kablolu alıp rgb modeli mi alsam bunu mu kararsız kaldım şimdi de 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam tam anlayamadım da kesinlikle kablosuz mu olmalı kablolu da olur mu
hocam kablosuz istiyorum fakat rgbsi olmayacak aynı markanın rgbli %60 kablolu olanı var o mu daha iyi olur acaba bu mu diye çok kararsız kaldım

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
hissiyatı hoşuma gidiyor ve daha uzun ömürlü diye mekanik tercih etcem ama kablolu alıp rgb modeli mi alsam bunu mu kararsız kaldım şimdi de 😅
https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=12561
hocam eğer kablolu olur diyorsanız kesinlikle bunu alın şuan indirimde bir de hem küçük hem mekanik hem uzun ömürlü (kronik bir sorunu yok) tercihlerinize en çok bu uyuyor bir de rgb si var daha ne olsun marka da kaliteli bir marka
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam eğer kablolu olur diyorsanız kesinlikle bunu alın şuan indirimde bir de hem küçük hem mekanik hem uzun ömürlü (kronik bir sorunu yok) tercihlerinize en çok bu uyuyor bir de rgb si var daha ne olsun marka da kaliteli bir marka
pardon hocam rgb değil ama rainbow yani yine renk modları var

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
hocam bu klavyeyi gördüm fakat %60 olmasına rağmen benim dediğime göre büyük duruyor kuzenimde var aynı klavyeden gerçekten baya güzel ama ben laptop kullanıyorum ve çantaya koyduğumda bu klavye oldukça kaba duruyor diğeri sanki daha kibar gözüküyor boyut olarak he birde görüntüye çok takıntılı birisiyim sürekli keycaplerini değiştirerek kullanırım bu yüzden muhtemelen kendi dediğimi tercih edeceğim

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
hocam bu klavyeyi gördüm fakat %60 olmasına rağmen benim dediğime göre büyük duruyor kuzenimde var aynı klavyeden gerçekten baya güzel ama ben laptop kullanıyorum ve çantaya koyduğumda bu klavye oldukça kaba duruyor diğeri sanki daha kibar gözüküyor boyut olarak he birde görüntüye çok takıntılı birisiyim sürekli keycaplerini değiştirerek kullanırım bu yüzden muhtemelen kendi dediğimi tercih edeceğim
anladım hocam sizin kararınız tabi ki saygı duyarım şimdiden hayırlı olsun o zaman

En İyi Cevap
3
2. mesajdan boomber gelmiş, attığı ürün tkl bile değil :D.

@ardaaq

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru