Neler Yeni

600.000 TL Bandına ilk otomobil önerebilir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
evet milattan kalma 106 kendinze ait 2014 üstü arabanız varmı konuşuyosunuz ayrıca virajda fransızlar üstündür gidip bi test sürüşü yapın derim
Pro yarışlara katılıyorum kendi aracım da mevcut 130la viraja girip patlayan cok fransız gördüm sürüşünü de yaptım merak etmeyin siz.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Taha Efe
Valla 600 650 bandında bence Megane 4 ten iyi araba yok, 1.6 benzinli manuel 2017 model falan temizini denk getirirsen korkmadan al. Ben askerde çok sürdüm gayet rahat bi araba performansı da iyi
Doğru diyorsunuz söyle diyim bizim Meslek Otopark ve en az 2 3 müsterimiz Megane kullanıyor (1 HB 2 tane Sedan Olması lazım)

Söyle ilgin bir olay var HB Olanda Anaktarla yaklastığın zaman otomatik farlar ve cam acılıyor hicbirseye basmadan (Sanırsam araba yazılımlı)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle herkese iyi günler...
İlk arabam olacak 600.000 TL'ye kadar.
(Abartı olmadan yukarı oynar)
"Cvt şanzıman olmayan" otomatik manuel fark etmez (Mümkünse Manuel )bir otomobil arıyorum. Çok yakmayan mümkünse benzinli (cazip gelirse dizel de olur.)
Bir otomobil önerirseniz sevinirim...
Araçtan beklentim 2. elde kolay satılabilecek son sahibi olmayacağım, motor mekanik anlamda sorunları pek olmayan gaza basınca üzmeyecek 4 ya da 5 kişlik ticari kasa olmayan bir araç.
Önerilerinizi, bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
Hasar konusunda ağır hasar kayıtsız, airbag açmamış, ön üç parçada birlikte (kaput ve çamurluklar) hasar olmayan olması önemli.

3 asağı 5 yukarı oynar.

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
Doğru diyorsunuz söyle diyim bizim Meslek Otopark ve en az 2 3 müsterimiz Megane kullanıyor (1 HB 2 tane Sedan Olması lazım)

Söyle ilgin bir olay var HB Olanda Anaktarla yaklastığın zaman otomatik farlar ve cam acılıyor hicbirseye basmadan (Sanırsam araba yazılımlı)

3 asağı 5 yukarı oynar.
Bu videoyu izledim.
Meganelarda kart oluyor galiba hocam.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
Taha Efe

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Bu videoyu izledim.
Meganelarda kart oluyor galiba hocam.
Joy paketler vardı bizim karargahta onlar anahtarlıydı. İcon paket talismanlar kartlıydı Megane 4 ün touch ve üzerinde start stop oluyo galiba veya joylarda opsiyonel de olabilir start stop özelliği

13omer13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ömer Güleryüz
temiz hyundai accent blue bulabilirsin o fiyata

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Samet Demirci
Çok sağolun hocam kuzenimle de konuşcam satmayı düsünürse bana satsın onun aracıni tam bilmiyorum pakrt yıl vesaire ama aradığım fiyata motion paket geliyor motion paketi de hiç fena degil aracın boşu bile dolu geliyor bu fiyatta hala teneke jantlar var.

1 litre motorun 50 dereceyi bu şekilde çıkması şaşırttı ama sanırım 2015 mazda tercih edicem veya duruma görd Astra da olabilir
2500 devirde turbosunı full açıyor bu yüzden torku da tam veriyor.

Hiç hissetmedim 0.9 motor olduğunu, bazı 1.4 motorlardan ve bazı 1.6 atmosferik motorlardan daha iyi.

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
2500 devirde turbosunı full açıyor bu yüzden torku da tam veriyor.

Hiç hissetmedim 0.9 motor olduğunu, bazı 1.4 motorlardan ve bazı 1.6 atmosferik motorlardan daha iyi.
Hocam motor olarak değilde donanımı diğer özellikleri vesaire olarak çok cazip geldi herkes segmentinin üstünde gibi olduğunu ifade etmiş tek içimi kuşkulandıran noktası motoru gibi şuan 1.5 atmosferik skyactive benzinli motor bi turbosu olsaydı kusursuz olucaktı ama malesef yok :((( onu da hallederim çok rahatsız ederse ama test videolarında filan megane dan çok daha iyi bu mazdaya hiç binmedim kuzenimden isterim bi incelerim. İlk başlarda 1.6 Megane ile 1.6 Astra arasındaydım nereye bakarsam Megane'ı Astra ile kıyaslamanın Astraya hakaret olduğu yazıyordu bu yüzden Astraya kaymıştım gerçekten de görünüş ve hacim dışında Megane dan iyi gibiydi şimdi de Mazda 3 Astradan iyi gözüküyor hayırlısı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Murat Orhan
Hocam motor olarak değilde donanımı diğer özellikleri vesaire olarak çok cazip geldi herkes segmentinin üstünde gibi olduğunu ifade etmiş tek içimi kuşkulandıran noktası motoru gibi şuan 1.5 atmosferik skyactive benzinli motor bi turbosu olsaydı kusursuz olucaktı ama malesef yok :((( onu da hallederim çok rahatsız ederse ama test videolarında filan megane dan çok daha iyi bu mazdaya hiç binmedim kuzenimden isterim bi incelerim. İlk başlarda 1.6 Megane ile 1.6 Astra arasındaydım nereye bakarsam Megane'ı Astra ile kıyaslamanın Astraya hakaret olduğu yazıyordu bu yüzden Astraya kaymıştım gerçekten de görünüş ve hacim dışında Megane dan iyi gibiydi şimdi de Mazda 3 Astradan iyi gözüküyor hayırlısı.
Motoru atmo olabilir ama 1.4 fire egea gibi berbat bir motor değil. 120 hp güç çıkarıyor gayet yeterli bu da kasasına göre.

Mazda uzun vadede seni pişman etmeyecek tek araba emin ol.

akiff28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Akif Kayan
Motoru atmo olabilir ama 1.4 fire egea gibi berbat bir motor değil. 120 hp güç çıkarıyor gayet yeterli bu da kasasına göre.

Mazda uzun vadede seni pişman etmeyecek tek araba emin ol.
Bende öyle düşünüyorum hocam 182 topspeed vermişler birkaç videoya baktım 200 görüp frenliyorlar birde bu araç yurtdışında 100 TR de 120 beygir satıliyor muş 20 beygir artış nereden geliyor ???
Zaten araba 1300 kilonun biraz altında aynı segmentte aynı güçlerde 1500 üstü herkes.
Aynı zamanda sonhız benim için çokda önemli değil tecrübem yokken bu hızlara çıkmam ama arabanın çıkabiliyo olmasıni isterim.

Top Bottom