Neler Yeni

6000-7000 TL Klavye Önerisi

ozeluss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir mahmutoğlu
Arkadaşlar yazdığım gibi bana bu fiyat bandındaki en iyi klavyeyi önerebilir misiniz? Aklımdakiler Lamzu Atlantis Pro, sikakeyb Castle HM66, Apex Pro Mini Wireless. Kendi önerinizide yaparsanız mutlu olurum teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar yazdığım gibi bana bu fiyat bandındaki en iyi klavyeyi önerebilir misiniz? Aklımdakiler Lamzu Atlantis Pro, sikakeyb Castle HM66, Apex Pro Mini Wireless. Kendi önerinizide yaparsanız mutlu olurum teşekkürler.
Wooting 60HE çok vergiyle geldiği için yazmadım

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Arda doğan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wooting 60HE çok vergiyle geldiği için yazmadım
Bence bi klavyeye 7k fazla 2.5k'ya asus un tkl klavyeleri var zaten

ozeluss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir mahmutoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wooting den daha az gecikmeye sahip diyorlar onun dışında çok bir bilgim yok
İnternette falan çok fazla incelemesini bulamadım. Fiyatından dolayı olabilir mi? Sizce alınır mı?

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Arda doğan
Rapid trigger özelliği istiyorum ve beni çok uzun götürmesi için o kadar para veriyorum. önerebileceğin klavye var mıdır?
Ben xpg summoner kullanıyorum günümüzdeki klavyeler mekanik ve chery mx switch olduğundan rahat götürür o fiyata 2-3 klavye gelir😀

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren Çarko
Rapid trigger özelliği istiyorum ve beni çok uzun götürmesi için o kadar para veriyorum. önerebileceğin klavye var mıdır?
wraith e bakabilirsin hocam atk 68 sahip rapid trigger a

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,209
İsim
Murat Orhan

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Nazmi Kaan
İnternette falan çok fazla incelemesini bulamadım. Fiyatından dolayı olabilir mi? Sizce alınır mı?
Şahsen bu tarz durumlarda daha erişimi kolay olan ürün alınmalı bence. Endgame OP1We mouse kullanıyorum, TR de çok fazla kullanan ve piyasası olan bir ürün değil. Mousede bir sorun olduğu zaman distrübitörüyle iletişime geçmek, garanti işlemleri vs çok yorucu hepsi büyük markaların prosüdürlerini izlemiyor ve seninde dediğin gibi bir çoğunun incelemesi yok veyahut bilgi sahibi insan çok yok. Bu yüzden tecrübelerimden yola çıkarak bilindik markalardan devam etmek daha mantıklı ki bir sorunla karşılaştığında daha kolay yardım bulabilesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,209
İsim
Murat Orhan
Top Bottom