Neler Yeni

6000-7000 TL Klavye Önerisi

ozeluss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir mahmutoğlu
Şahsen bu tarz durumlarda daha erişimi kolay olan ürün alınmalı bence. Endgame OP1We mouse kullanıyorum, TR de çok fazla kullanan ve piyasası olan bir ürün değil. Mousede bir sorun olduğu zaman distrübitörüyle iletişime geçmek, garanti işlemleri vs çok yorucu hepsi büyük markaların prosüdürlerini izlemiyor ve seninde dediğin gibi bir çoğunun incelemesi yok veyahut bilgi sahibi insan çok yok. Bu yüzden tecrübelerimden yola çıkarak bilindik markalardan devam etmek daha mantıklı ki bir sorunla karşılaştığında daha kolay yardım bulabilesin.
Haklısınız aslında ama bir sorun olsa wraith bunu halledemez mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen bu tarz durumlarda daha erişimi kolay olan ürün alınmalı bence. Endgame OP1We mouse kullanıyorum, TR de çok fazla kullanan ve piyasası olan bir ürün değil. Mousede bir sorun olduğu zaman distrübitörüyle iletişime geçmek, garanti işlemleri vs çok yorucu hepsi büyük markaların prosüdürlerini izlemiyor ve seninde dediğin gibi bir çoğunun incelemesi yok veyahut bilgi sahibi insan çok yok. Bu yüzden tecrübelerimden yola çıkarak bilindik markalardan devam etmek daha mantıklı ki bir sorunla karşılaştığında daha kolay yardım bulabilesin.
Bir de istediğim klavye beyaz ATK68 in de stokları bitmiş beyazın lamzu Atlantis pro da güzel fakat sikakeyb daha iyi diye biliyorum çok kararsız kaldım hangisini almalıyım.

Wooting den daha az gecikmeye sahip diyorlar onun dışında çok bir bilgim yok
Apex pro mini wireless 3500 tl ye düşmüş trendyolda alınır mı?

Son düzenleme:

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Nazmi Kaan
Haklısınız aslında ama bir sorun olsa wraith bunu halledemez mi?

Bir de istediğim klavye beyaz ATK68 in de stokları bitmiş beyazın lamzu Atlantis pro da güzel fakat sikakeyb daha iyi diye biliyorum çok kararsız kaldım hangisini almalıyım.

Apex pro mini wireless 3500 tl ye düşmüş trendyolda alınır mı?
Reddit gibi forumlarda illa ki bu klavyeler hakkında açılmış yazılar vardır ordan iyice bakıp kendi kararınızı vermeniz daha sağlıklı. Bana kalırsa apex,xpg vs gibi klavyeler yerine, attığım yada sikakeyb gibi klavyelere yönelmek.

Reddit gibi forumlarda illa ki bu klavyeler hakkında açılmış yazılar vardır ordan iyice bakıp kendi kararınızı vermeniz daha sağlıklı. Bana kalırsa apex,xpg vs gibi klavyeler yerine, attığım yada sikakeyb gibi klavyelere yönelmek.
Everglide AE68 Bunada bakabilirsiniz

ozeluss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir mahmutoğlu

Everglide AE68 Bunada bakabilirsiniz
Teşekkürler

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Nazmi Kaan
Bu arada attığım klavyelerin hepsi rapid-trigger özelliğine sahip klavyeler hocam, son olarak;
Lamzu Atlantis Pro %65 Hall Effect
Sikakeyb66 %60 Hall Effect (Wooting 60HE den daha iyi latencye sahip diyorlar)
Aralarında ki fark kağıt üzerinde Lamzunun %5 daha HE olması, onun dışında kullanan bir tanıdığım olmadığı için ikisi arasından hangisi daha iyidir bilemiyorum, araştırıp karar verip en çok hoşunuza gideni almanız daha iyi olur, rica ederim

ozeluss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir mahmutoğlu
Bu arada attığım klavyelerin hepsi rapid-trigger özelliğine sahip klavyeler hocam, son olarak;
Lamzu Atlantis Pro %65 Hall Effect
Sikakeyb66 %60 Hall Effect (Wooting 60HE den daha iyi latencye sahip diyorlar)
Aralarında ki fark kağıt üzerinde Lamzunun %5 daha HE olması, onun dışında kullanan bir tanıdığım olmadığı için ikisi arasından hangisi daha iyidir bilemiyorum, araştırıp karar verip en çok hoşunuza gideni almanız daha iyi olur, rica ederim
Teşekkürler çok yardımcı oldunuz.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar yazdığım gibi bana bu fiyat bandındaki en iyi klavyeyi önerebilir misiniz? Aklımdakiler Lamzu Atlantis Pro, sikakeyb Castle HM66, Apex Pro Mini Wireless. Kendi önerinizide yaparsanız mutlu olurum teşekkürler.

Wooting 60HE çok vergiyle geldiği için yazmadım

Top Bottom