Neler Yeni

6000TL Klavye Önerisi

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
Merhaba, arkadaşlar oyun için sağlam bir klavyeye ihtiyacım var.
Ses önemli değil ihtiyacım olan özelliklerinin iyi olması kaliteli ve güzel olması.
Onun dışında Shift, CTRL ve space tuşlarının sert olmaması basarken rahat basmak istiyorum.
Wireless klavye konusunda da kararsızım Wireless olması artısı eksisi ne olur input lag yapar mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum ben de gözüme şunu kestirmiştim siz ne dersiniz buna; https://www.amazon.com.tr/Steelseri...B07V2FJTHV?tag=technopattr-21#customerReviews

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
wireless olması gecikme yapmaz anlaşılmayacak bir fark olur, masada kablo derdi vs olmaz pili bittiğinde kabloyla devam edersin kısaca artı senin için. ilk olarak custom klavye öneririm bütçende mükemmel custom klavyeler yapılabilir ama illa hazır almak istiyorsan rapid trigger özelliğinden dolayı https://wraithesports.com/products/akko-mod007-santorini-mekanik-klavye-manyetik-switch
https://wraithesports.com/products/vgn-atk75l-a bunları öneririm
Tipi çok çirkin geldi benim attığım bunun yanında kötü mü kalıyor?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Barış Okçu
Merhaba, arkadaşlar oyun için sağlam bir klavyeye ihtiyacım var.
Ses önemli değil ihtiyacım olan özelliklerinin iyi olması kaliteli ve güzel olması.
Onun dışında Shift, CTRL ve space tuşlarının sert olmaması basarken rahat basmak istiyorum.
Wireless klavye konusunda da kararsızım Wireless olması artısı eksisi ne olur input lag yapar mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum ben de gözüme şunu kestirmiştim siz ne dersiniz buna; https://www.amazon.com.tr/Steelseri...B07V2FJTHV?tag=technopattr-21#customerReviews
Apex pro alırsan eski attığın modeli satın al 2023 versiyonu pek güzel değil. Hassas olsun istersen Apex 9 öneririm optik switch var inanılmaz hassas tabi hassasiyeti ayarlanabiliyor. Optik olduğu için içinde mekanik bir şey yok yumuşacık tuşlar ve mekanikten daha hızlı.

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apex pro alırsan eski attığın modeli satın al 2023 versiyonu pek güzel değil. Hassas olsun istersen Apex 9 öneririm optik switch var inanılmaz hassas tabi hassasiyeti ayarlanabiliyor. Optik olduğu için içinde mekanik bir şey yok yumuşacık tuşlar ve mekanikten daha hızlı.
Valla oyun için en iyisi neyse o lazım işte.
Hassas derken en ufak bir dokunmada bile algılamasımı oluyor? 2023 al demişlerdi almışken arkadaşlar performans farkı var mı 23 ile eski model apex pro arasında?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Barış Okçu
Hassas derken en ufak bir dokunmada bile algılamasımı oluyor? 2023 al demişlerdi almışken arkadaşlar performans farkı var mı 23 ile eski model apex pro arasında?
Performans farkı değilde kasa malzeme kalitesi farkı var. Daha ergonomik eski olan ama switchleri de 2023 olana göre kötü omnipoint switch yok. Benim apex 9 dediğim ufacık bir basmayla algılanması durumu ilk başta rahatsız etti yanlışlıkla bir sürü tuşa basıyordum. Tabi en başta dediğim gibi bunu değiştirebiliyorsun. Fakat daha sonra alıştım

drafter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf emre
6000 TL'lik bir bütçeyle oyuncu klavyesi arıyorsanız, birkaç öneride bulunabilirim:

1. HyperX Alloy Origins - HyperX'in popüler mekanik klavyesi, dayanıklı yapısı ve RGB aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.
  2. Logitech G Pro X - Yüksek performanslı Romer-G anahtarları ve sağlam yapısı ile bilinen bir diğer klavye.
  3. Corsair K70 RGB MK.2 - Dayanıklı alüminyum gövde, Cherry MX anahtarları ve çok yönlü RGB aydınlatma ile dikkat çekiyor.
  4. Razer Huntsman Elite - Opto-Mechanical anahtarları ile hızlı ve tepkisel bir deneyim sunuyor. Ayrıca RGB aydınlatma ve ergonomik bilek desteği de bulunuyor.
Bu klavyeler arasında tercih yaparken, klavyenin size en iyi oyun deneyimini sunacağından emin olmak önemlidir. Anahtar tipi, klavyenin yapısı ve özellikleri tercihlerinizi belirleyebilir.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Apex pro TKL ben olsam bu bütçede almazdım. Arkadaşın attığı santorini var, santorininin farklı renklisi şu var
Bunları yurt dışından 4300 4500 gibi rakamlara getittirebilirsin bu arada buradan alma. Onun dışında atk68 var ama stoğu bitmiş, atk75 bakılabilir
Onun dışında yurt dışından bir çok seçenek var. Polar65 olur, indirim olursa wooting falanda olabilir vesayre. Boyut isteğiniz nedir ?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,104
İsim
kilan embappe

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Eren Turhan
Bende rog azoth alıcam yakında muhtemeln o fiyata değmez fakat takım olsun diye alıyorum

Top Bottom