Neler Yeni

650 TL'ye kulaklık önerisi

YasarKrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yaşar Karakış
Bütçe
650
Normalde kablosuz bir kulaklık alcaktım ama aynı zamanda pc de kullanmamı sağlayacak bir kablosuz kulaklık çok pahalı olduğu için,kablolu alma kararı aldım.Bütçem bu 650 TL civarında aklımda olan bir kaç model var onlarda şunlar:
Bunların dışında bu fiyat bandı için bellirli seçenekler var mı? Yada tavsiyeleriniz?

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Oğuz
Gamepower fujin alabilirsin

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Oğuz
Pc hocasında incelemesi var bende alacağım aybaşını bekliyorum

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Normalde kablosuz bir kulaklık alcaktım ama aynı zamanda pc de kullanmamı sağlayacak bir kablosuz kulaklık çok pahalı olduğu için,kablolu alma kararı aldım.Bütçem bu 650 TL civarında aklımda olan bir kaç model var onlarda şunlar:
Bunların dışında bu fiyat bandı için bellirli seçenekler var mı? Yada tavsiyeleriniz?
Gamenote kulaklığı yaklaşık 1.5 senedir kullanmaktayım gayet ve gayet memnunum sadece üst kafa kısmına gelen yerde içindeki sünger kısmı açılmaya başladı onda da çok sorun yok şuan tıkır tıkır kullanmaktayım mikrofonu da gayet güzel.

YasarKrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yaşar Karakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamenote kulaklığı yaklaşık 1.5 senedir kullanmaktayım gayet ve gayet memnunum sadece üst kafa kısmına gelen yerde içindeki sünger kısmı açılmaya başladı onda da çok sorun yok şuan tıkır tıkır kullanmaktayım mikrofonu da gayet güzel.
Hocam peki daha iyi bir öneriniz var mı çok da içime sinen bir kulaklık değil.Eksa alma taraftarıyım şuan.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Yunus
Mpowu kullanıyorum ve kesinlikle öneririm fiyatına göre rakiplerinden çok üstün mikrofon ve ses kalitesi sunuyor.

Bu 3lü arasından kesinlikle mpow alınmalı.
1 yıldır kullanıyorum daha kulak pedlerinde kırışma dahi yok.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,569
İsim
kilan embappe

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Hocam peki daha iyi bir öneriniz var mı çok da içime sinen bir kulaklık değil.Eksa alma taraftarıyım şuan
Hocam dediğiniz eksa kulaklığı daha önce ne duydum ne de test ettim. İlk defa sizden duyuyorum. Benim dediğim marka hakkında yorum yapabilirim sadece. Ben gayet memnunum ses ve mikrofon açısından.

Çıkabilirsen

Onun dışında mpow iyi
Bu ne ara 1k oldu lan gecekn 2 k idi.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,569
İsim
kilan embappe
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR