Neler Yeni

65k ya sistem aldım monitör tavsiyesi

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem
bu hzlerde en iyisi arkadaşın attığı dell monitör. hem verdiği satış sonrası destek hem de paneli ile. ben 2k ve 240 hz aşağısı istemediğim için msi aldım. siz sorun değil diyorsanız dell olanı alabilirsiniz.
Şu sisteme 240hz yakışır aslında da 180hz ve üstü bakıyorum philipsin incelemesini buldum gayet iyi msi arasında kaldım

marvexy

80+
Şu sisteme 240hz yakışır aslında da 180hz ve üstü bakıyorum philipsin incelemesini buldum gayet iyi msi arasında kaldım
youtube yabancı kanallardan MSI olanın incelemelerini de bakabilirsiniz. ben de 240 hz yakışır diye düşmek istemedim, 1080p zaten seçenek değil. 2k olup 240hz ve üstü seçeneklerde fiyat olarak da en iyisi MSI. Dell de alsanız philips de alsanız üzmez diye düşünüyorum. Son karar sizin.

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem
Bi bakıcam son olarak teşekkür ederim bir de aldığım sistemin parçaları iyi değil mi uyum olarak vs iptal edilecek bir durum var mı
youtube yabancı kanallardan MSI olanın incelemelerini de bakabilirsiniz. ben de 240 hz yakışır diye düşmek istemedim, 1080p zaten seçenek değil. 2k olup 240hz ve üstü seçeneklerde fiyat olarak da en iyisi MSI. Dell de alsanız philips de alsanız üzmez diye düşünüyorum. Son karar sizin.

reythes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem
İyiymiş alınır dedimde ergonomisi kısıtlı diğer özelliklerine baktım Emin olamadım iyice araştır ona göre al.
Pivot özelliği vs yok çok önemli değil benim için aynı modelin pivotlusu var 13k küsür ne gerek var

Top Bottom