Neler Yeni

6700xt vs 4060ti ekran kartı

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
4060tinin dlss 3 testlerine baktım 58 falan alıyor kapalıyken açınca 85-90 falan dlss 3 ile 6700xtnin önüne geçiyor ama her oyunda dlss yok işte

Faoflame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet
Hahahaha 2 tane ekran kartı alınca pc ci oldun heralde kardeşim gel dm den tartışalım benim için sorun yok
Ben senin gibi cahil cühela nato beyin nato kafa biriyele donanım mı konuşacakmışım?😂😂 Gece gece kahkaha attırdın ya bana efsanesin dostum.

itzzereh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
4060ti diyen nvidia fanboylarinin yorumlarini ciddiye alıp 6700xt gibi bir kartı almamazlik yapmazsin umarim bu devirde 8 gb vram alınmaz.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Scuz

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
Uygunsuz davranış
4060ti diyen nvidia fanboylarinin yorumlarini ciddiye alıp 6700xt gibi bir kartı almamazlik yapmazsin umarim bu devirde 8 gb vram alınmaz.
Al iste bi tane daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

gelirsen dc sese de beklerim kardeşim

tek başına lafın altında kalınca milletten destek beklemeyemi başladın kardeşimmm
Harbiden senin zekanda bir sikinti var sanirim

emiliano

80+ Bronze
Ben senin gibi cahil cühela nato beyin nato kafa biriyele donanım mı konuşacakmışım?😂😂 Gece gece kahkaha attırdın ya bana efsanesin dostum.
oooo olgun insan tavırları severim 1 nato kafa ve 1 olgun insan olarak dc ye sese davet ediyorum kardeşim medeni bir şekilde tartışalım he ne dersin

Al iste bi tane daha

Harbiden senin zekanda bir sikinti var sanirim
nvidiacısın olm tamam az sakin ol 4060ti daha iyi tamam rahatla sal içindekileri

Faoflame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet
oooo olgun insan tavırları severim 1 nato kafa ve 1 olgun insan olarak dc ye sese davet ediyorum kardeşim medeni bir şekilde tartışalım he ne dersin
Gecenin 1-2 de senin gibi boru sesli ergen cahil cühela bir çocukla tartışmaya pek isteğim yok şu anda. Adam akıllı gpu öğrenmek istersen yarın yaz kapım açık.

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak

nvidiacısın olm tamam az sakin ol 4060ti daha iyi tamam rahatla sal içindekileri
Baya guldum ha sagol reis allah da seni guldursun. 🤣🤣🤣🤣

emiliano

80+ Bronze
Gecenin 1-2 de senin gibi boru sesli ergen cahil cühela bir çocukla tartışmaya pek isteğim yok şu anda. Adam akıllı gpu öğrenmek istersen yarın yaz kapım açık.
yazarak anlaşılmıyor be kardeşim boru sesli ergen olarak seninle seste sohbet etmek benim için daha yararlı olacaktır bence

Baya guldum ha sagol reis allah da seni guldursun. 🤣🤣🤣🤣
eyvallah kardeşim allah hepimizi güldürsün :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Scuz

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
yazarak anlaşılmıyor be kardeşim boru sesli ergen olarak seninle seste sohbet etmek benim için daha yararlı olacaktır bence

eyvallah kardeşim allah hepimizi güldürsün :D
İnsallah reis de bu arada insallah saka yapiyorsundur cunku degilse daha da komik valla patlarim🤣🤣

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,869
İsim
Emre
Discord
necromancerr
6500xt var şansım olsa direk 4060 falan değiştiririm fsr 3 çıkmadı üstüne wattman vs oluyor (eskisi kadar olmasada) yada en basiti codecler yok video kaydedemiyorum bile kart üzerinden
marka takıntılığı işte ne beklersin

Top Bottom