Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 6GB 1000DK SADECE 60₺ (TÜRKTELEKOM)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hepsi1lesme
Şimdi normal kamu tarifeleri ile EGM ler ayrı. Kamuları bayiler yağabilşyor ama EGM sıfırdan kayıt olacaksan müdürlük yapar eğer referans ile başkasını kayıt ettirceksen referans ile bayiden numara taşıma yapılır
Egm tarifesi normal kamu değil
Egm tarifesinde hat var referans olacak hatta Telekom da FATURALI başka tarifede taşıma yapılmayacak.
Tarife değişikliği yapılacak yapabilirmisiniz peki

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Pala
Egm tarifesinde hat var referans olacak hatta Telekom da FATURALI başka tarifede taşıma yapılmayacak.
aga şimdi vodofoneum bu pakete geçsem aylık kaç tl ödicem

Davut P.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Davut Pirinç
İlgilendiği Kategoriler
Video oyunları , Oyun cihazları , Oyuncu aksesuarları , Telefon ve dahası .
Instagram
davutt.p
Steam
steamcommunity.com/id/davuttp
Facebook
Davut
Twitter
Dp96804964
Discord
𝔻avut P.#8098
Reddit
DavutP57

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Sercan GÖKALP
Numara taşıma olsaydı sıkıntısız yapılırdı ama şu an halihazırda TT olan bir hattın paketini EGM ile değiştirmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bilgi almanız lazım çünkü paket değişimleri müşteri hizmetlerinden yapılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hepsi1lesme
Numara taşıma olsaydı sıkıntısız yapılırdı ama şu an halihazırda TT olan bir hattın paketini EGM ile değiştirmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bilgi almanız lazım çünkü paket değişimleri müşteri hizmetlerinden yapılıyor
Yapan bayiler 12 ay yanında bir şey ekleyip nasıl yapıyorlar peki ?
İsterseniz bi araştırın
Yapmayanlarda genel müdürlüklere yönlendiriyor
Müşteri hizmetleri de biz yapamıyoruz diyor

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Sercan GÖKALP
Yapan bayiler 12 ay yanında bir şey ekleyip nasıl yapıyorlar peki ?
İsterseniz bi araştırın
Yapmayanlarda genel müdürlüklere yönlendiriyor
Müşteri hizmetleri de biz yapamıyoruz diyor
Bak şimdi eğer sıfırdan hat alıp EGM tanımlıcaksan müdürlük. TT kullanıyorum EGM geçicem dersen olmayabilir kısa süreli git gel yapman gerekebilir başka operatöre sonra gelirlen EGM tarifesi seçersin yine müdürlük yapıcak. Senin EGM den başkası yararlanmak istyorsa bayi ve müdürlük yapabilir. Halihazırda bir TT paketi var ve yükseltme yapılmak isteniyorsa mobil aplikasyon veya müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Referans ile başkasını faydalandırmak harici EGM leri sadece müdürlük yapıyor diye biliyorum

Hattım Bimcelldi . Cumartesi günü vodafone faturasız hatta geçiş talebinde bulundum. Pazartesi sabah geçiş islemim tamamlandı. E devlette vodafone oldugumu gordugum gibi Turk Telekoma gittim. 6 gb 1000 dk faturalı hatta geçiş islemimi başlattım. Vergilerle birlikte totalde aylık 70 tl odeyeceğim. İşlem bu kadar basit ve kolaydı.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hattım Bimcelldi . Cumartesi günü vodafone faturasız hatta geçiş talebinde bulundum. Pazartesi sabah geçiş islemim tamamlandı. E devlette vodafone oldugumu gordugum gibi Turk Telekoma gittim. 6 gb 1000 dk faturalı hatta geçiş islemimi başlattım. Vergilerle birlikte totalde aylık 70 TL odeyeceğim. İşlem bu kadar basit ve kolaydı.
Aynen öyle hocam. Peki son gün nezamanmıs?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hepsi1lesme
Bak şimdi eğer sıfırdan hat alıp EGM tanımlıcaksan müdürlük. TT kullanıyorum EGM geçicem dersen olmayabilir kısa süreli git gel yapman gerekebilir başka operatöre sonra gelirlen EGM tarifesi seçersin yine müdürlük yapıcak. Senin EGM den başkası yararlanmak istyorsa bayi ve müdürlük yapabilir. Halihazırda bir TT paketi var ve yükseltme yapılmak isteniyorsa mobil aplikasyon veya müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Referans ile başkasını faydalandırmak harici EGM leri sadece müdürlük yapıyor diye biliyorum
kendi kullandığım Telekom’da fatıralı hattım var
Polis olan arkadaşımı referans alıp sms ve online işlemlerden işlem yapmak istediğimde mevcut tarifesinden kamu tarifesine geçemez diye cevap geliyor .
Bayi ve müşteri hizmetleri referans yoluyla tarifeye tarife değişikliği yapamadıklarını söyleyip genel müdürlüğe yönlendiriyor .

Polis arkadaşımı referans alıp benim tarifemi değiştirebilirmisiniz.Özel den numaramı arayım yardımcı olurmusunuz

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Az önce hem bayiiye hem merkez şubeye gittim böyle bir tarife yok dediler. Bu forumu gösterdim burda geçiş yapanlar nası yapıyor diye kapandı dediler hatta kendi ekranlarından tarife listesini gösterdiler yeni yıl 6gb diye bir şey yok. Velhasıl geçemiyorum buna. :/

Top Bottom