Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 6GB 1000DK SADECE 60₺ (TÜRKTELEKOM)

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,158
İsim
Hamza Ziya Üstün
Ben şimdi anlamadım. Böyle bir tarife var ve geçiliyor mu yoksa yok mu?

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Atakan AKTAŞ
Türk telekom ne kadar kazık olsa da ev internetinde telefon paketlerinde de o kadar cömert davranıyor. Bende 72 TL ödüyorum 12 gb 750 dk 250sms
Hocam nasıl öyle bir paket olabiliyor bimcell türktelekom ile aynı ama fiyatları daha ucuz ona rağmen 130 liraya 6 GB alıyorum 750 dk 250sms

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Kapanmıs olabilir valla belki kasım sonu tekrar tarife gelir

Golf 4 R32

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

TürkTelekom a başka operatörden numara taşıyanlar veya yeni hat alanlar için faturalı tarife , 12 Ay Taahhütlü

Yeni hat alanlara 12 Ay boyunca aylık 41₺ hat ücreti yansıyacak (60₺+41₺x12Ay)

Herhangi bir TürkTelekom bayiisine gidip "Yeni Yıl 6GB" paketi olarak isteyebilirsiniz.
Bedava ama ben zaten türktelekom kullanıyorum :D
Çekmiyor zaten geçtiğime de pişman oldum

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Sercan GÖKALP
kendi kullandığım Telekom’da fatıralı hattım var
Polis olan arkadaşımı referans alıp sms ve online işlemlerden işlem yapmak istediğimde mevcut tarifesinden kamu tarifesine geçemez diye cevap geliyor .
Bayi ve müşteri hizmetleri referans yoluyla tarifeye tarife değişikliği yapamadıklarını söyleyip genel müdürlüğe yönlendiriyor .

Polis arkadaşımı referans alıp benim tarifemi değiştirebilirmisiniz.Özel den numaramı arayım yardımcı olurmusunuz
Yapamazsın ama numara taşıma işle faydalanabilirsin. Taahhütün yoksa yada az is hattı başka yere faturasız taşı sonra hat açılınca TT ye geri dön arkadaşının referansı ile

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Hocam nasıl öyle bir paket olabiliyor bimcell türktelekom ile aynı ama fiyatları daha ucuz ona rağmen 130 liraya 6 GB alıyorum 750 dk 250sms
Bilmiyorum inanır mısın 😄 ben faturasızdım bir sabah ben uykuluyken aradılar beni dedim tamam evet ama uykudan yeni uyanmışım bir şeylere evet dedim ama bilmiyordum bi baktım bu paketmiş değiştirmedim

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Pala
link varmı
Alıntıyı görüntüle

TürkTelekom a başka operatörden numara taşıyanlar veya yeni hat alanlar için faturalı tarife , 12 Ay Taahhütlü

Yeni hat alanlara 12 Ay boyunca aylık 41₺ hat ücreti yansıyacak (60₺+41₺x12Ay)

Herhangi bir TürkTelekom bayiisine gidip "Yeni Yıl 6GB" paketi olarak isteyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu paket aktif , daha üst paketi yok sadece 6GB 1000DK olan paket mevcut , bayilerden işlem yaptırabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paket hakkında soruyorsanız evet doğru , kendim bizzat bayide çalışıyorum .
hacı bende vodofone dan geçicem şimdi aylık bana tahütlü kaç tl gelicek vergiler dahil yardımcı olyrsan mutlu olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hepsi1lesme
Yapamazsın ama numara taşıma işle faydalanabilirsin. Taahhütün yoksa yada az is hattı başka yere faturasız taşı sonra hat açılınca TT ye geri dön arkadaşının referansı ile
Arkadaşın referansı ile taşıma yapılırken ne isteyecekler peki numarası yeterli mi kurum kimliği de istiyormusunuz

Arkadaşlar malesef 13 kasım pazartesi aksamı bu paket kapanmış. Artık yapılamıyor

Top Bottom