Neler Yeni

7500f + 4070 12gb oc

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Yukarıda belirttiğim gibi 7500f ve 4070 oc 12gb ekran kartı oyunlarda dar boğaz sorunu yaratırmı bana işlemci için de
MSI MAG CORELIQUID B240 Rainbow 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
Kullanacağım yeterli olacağını düşünüyorum. Yorum yapan ve yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler 😊

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yukarıda belirttiğim gibi 7500f ve 4070 oc 12gb ekran kartı oyunlarda dar boğaz sorunu yaratırmı bana işlemci için de
Kullanacağım yeterli olacağını düşünüyorum. Yorum yapan ve yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler 😊
Çok rahat besler.

kimsin78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Koray Mustafa karadağ
ben de aynı sistemi aldım konu ilgimi çekti kule tipi soğutucu aldım ama daha elime sistem geççmedi merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2900 a 240 ve msi alacağına msi önermiyorum sıvı soğutmada https://www.akakce.com/islemci-sogu...m-islemci-sivi-sogutucu-fiyati,267672753.html bunu alman daha mantıklı olacaktır ki ilerde upgrade yapmayacaksan 360 mm fazla büyük bi soğutucu https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14145 bu da işini çok çok görecektir
360mm kasanın üstüne takılamıyor ön tarafa takılıyor bildiğim kadarıyla öne takmak da sağlıklı değil msi neden onermediğinizi söylermisiniz iyi bir marka ve parçaları kaliteli diye biliyorum

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
360mm kasanın üstüne takılamıyor ön tarafa takılıyor bildiğim kadarıyla öne takmak da sağlıklı değil msi neden onermediğinizi söylermisiniz iyi bir marka ve parçaları kaliteli diye biliyorum
iyi bi marka fakat sıvı soğutcularında 2 3 kere üst üste sorun yaşayanları görmüştüm(pompa çalışmaması su sızdırması) evet öne takmak pek sağlıklı değil o zaman bunu alın

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
besler

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi bi marka fakat sıvı soğutcularında 2 3 kere üst üste sorun yaşayanları görmüştüm(pompa çalışmaması su sızdırması) evet öne takmak pek sağlıklı değil o zaman bunu alın
Hazır sistem alıyorum o yüzden seçenekler arasında bu yok ama böyle bir şey var
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB 240mm
Acaba kendim alıp takabilirmiyim sıvı basma vs sızdırmazlık testini nasıl yapacağım

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Hazır sistem alıyorum o yüzden seçenekler arasında bu yok ama böyle bir şey var
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB 240mm
Acaba kendim alıp takabilirmiyim sıvı basma vs sızdırmazlık testini nasıl yapacağım
çok basit takabilirsiniz bahsettiğiniz testlere gerek yok kapalı sıvı soğutma bunlar yt ye 240 mm hava soğutucu nasıl takılır yazın yapamayacağınızı düşünüyorsanız modeliyle bile çıkar büyük ihtimalle yapamayacağınızı düşünüyorsanız cooler master alın attığım hava soğutmada fazlasıyla yeterli olacaktır bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
çok basit takabilirsiniz bahsettiğiniz testlere gerek yok kapalı sıvı soğutma bunlar yt ye 240 mm hava soğutucu nasıl takılır yazın yapamayacağınızı düşünüyorsanız modeliyle bile çıkar büyük ihtimalle yapamayacağınızı düşünüyorsanız cooler master alın attığım hava soğutmada fazlasıyla yeterli olacaktır bu arada
Kule tipi yeteceğini biliyorum fakat almışken sıvı soğutma almak istiyorum yinede teşekkürler sıvı soğutma olmadan da alabiliyormuşum dediğiniz gibi yaparsam sistemde 1.5k bir kâr etmiş olacağım videosunu şimdi izleyip yorumumu yaparım

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Top Bottom