Neler Yeni

Yardım 7500F Bu sekilde sogutulur mu

elemin

80+
Hocam stok fan bu yaz aylarında işlemciye yetersiz kalıyor , 7500f 95-100 dereceleri görebiliyor yük altındayken bu da ömrünü kısaltır bence en azından 1-1.5 k bandındaki kule tipi hava soğutuculara bakınız.Bende aynı işlemci var thermalright phantom spirit kule tipi soğutucusunu kullanıyorum yükteyken 60-65 dereceyi geçmiyor gayet memnunum tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ferhat ÜZÜM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam stok fan bu yaz aylarında işlemciye yetersiz kalıyor , 7500f 95-100 dereceleri görebiliyor yük altındayken bu da ömrünü kısaltır bence en azından 1-1.5 k bandındaki kule tipi hava soğutuculara bakınız.Bende aynı işlemci var thermalright phantom spirit kule tipi soğutucusunu kullanıyorum yükteyken 60-65 dereceyi geçmiyor gayet memnunum tavsiye ederim.
Şuan param yok kışın gelecek staj parasi ve cennet elmaları olacak Ekim gibi yani kasanın camını açsam üstteki yere 2 tane egzoz fani koysam fayda eder mi

Myling

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert Kasap
Şuan param yok kışın gelecek staj parasi ve cennet elmaları olacak Ekim gibi yani kasanın camını açsam üstteki yere 2 tane egzoz fani koysam fayda eder mi
yani desteklemiş olursunuz yine anakartınız destekliyorsa undervolt bide frekans düşürün biraz

Myling

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert Kasap
Olabilir ekran kartı 4060ti zaten çok rahat besler
çok rahat besler yeni nesil am5 de var mı bilmiyorum bios ayarlarında ecoboost var işlemciyi 45 watta falan çekiyor o açılabilir otomatik derece düşer bu yaz ayında olsa bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ferhat ÜZÜM
çok rahat besler yeni nesil am5 de var mı bilmiyorum bios ayarlarında ecoboost var işlemciyi 45 watta falan çekiyor o açılabilir otomatik derece düşer bu yaz ayında olsa bile
İzlediğim videoda yapıyordu adam eco modu vardı bi mod daha vardı biri tam performans di galiba 7600x le soğutucu testi yapıyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ferhat ÜZÜM
Phantom spiritde rgb veya ranibow var mı bazı görsellerde ışıklı gözüküyordu izlediğim videoda ışıksızdı galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ferhat ÜZÜM
rgblisi de var hocam fiyat farkına değer derseniz
1750 sıfır açılmamış piyasadan ucuz geldi gaming gen de 1600 sadece oraya gire pahalı rgb olup olmaması benim için önemsiz bana performans olsun yeter rgb olmasa da olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,642
Üyeler
154,972
Son üye
Lucke
Top Bottom