Neler Yeni

🔥İndirim 7500F - RTX 4070 Sistem 34.999₺

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
SEFA KAYA
başkan 4070super için beklenirmi yapıştırılırmı direk alacam çünkü psu ve kasa kaliteli tek içime sinmeyen parçası anakart oldu
bu sistem alınır 35k 4070super oluyor ama biraz özelleştirme istiyor işlemciler intel geldi hep amd yapan olmadı 35k.
anakart kısmına gelirsek pckoliği arayıp b chipset anakart ekletmeyi dene siparişine kabul etmezlerse, olmazsa bu sistemi yapan pchocası ona mail, instagramdan veya kendi forumundan konu açıp etiketle kendisini, ulaşmayı deneyip pckolik'e özelleştirme b chipset anakart eklemelerini rica edebilirsin, geçmişte amd ekran kartlı sisteme nvidia ekran kartları ekletmişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart çok kötü. Bu fiyattaki bir sistemde böyle anakart olmamalı. Sistemin yanında gelen ssd 1tb ama okuma yazması 2100/1650 yani neredeyse sata ssd. Bunu alan arkadaş ssd değiştirmek istese anakart 2024 yılında hala tek ssd slota sahip olduğu için parası yoksa önce kendi ssd'sini satacak ve yenisini alana kadar en az 1 hafta bekleyecek ve mecburen bütün oyunlarını tekrar yüklemek zorunda kalacak. Yine deseki çift ssd'li bir anakart alıyım sistemi komple sökecek ssd'deki gibi uğraşacak. Oysaki 2000tl daha pahalıya Gigabyte B650M DS3H gibi çift PCI-Express 4.0 m2 ssd desteğine sahip anakartlar var. Özelleştirilebilir seçenek olarak sunulabilir ama ısrarla sistem toplayan firmalar belirledikleri anakartlara mahkum ediyor.
m.2 ssd 1923tl piyasa fiyatlarından 2tb wd blue akakçe fiyatlandırması gibi geçiş yapılabiliyor, 2tb daha iyi olur bence.
4070 sistem alacak adamın 2k daha çıkacak parası vardır.
anakart ise ilerde 7800x3d gibi işlemci kullanılacaksa özelleştirmek gereksiz oluyor
ama o.c. yapılacaksa anakart evet kötü olmuş o.c. undervolt vs gitmez.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
adsizazo
başkan 4070super için beklenirmi yapıştırılırmı direk alacam çünkü psu ve kasa kaliteli tek içime sinmeyen parçası anakart oldu

bu sistem alınır 35k 4070super oluyor ama biraz özelleştirme istiyor işlemciler intel geldi hep amd yapan olmadı 35k.
anakart kısmına gelirsek pckoliği arayıp b chipset anakart ekletmeyi dene siparişine kabul etmezlerse, olmazsa bu sistemi yapan pchocası ona mail, instagramdan veya kendi forumundan konu açıp etiketle kendisini, ulaşmayı deneyip pckolik'e özelleştirme b chipset anakart eklemelerini rica edebilirsin, geçmişte amd ekran kartlı sisteme nvidia ekran kartları ekletmişti.

m.2 ssd 1923tl piyasa fiyatlarından 2tb wd blue akakçe fiyatlandırması gibi geçiş yapılabiliyor, 2tb daha iyi olur bence.
4070 sistem alacak adamın 2k daha çıkacak parası vardır.
anakart ise ilerde 7800x3d gibi işlemci kullanılacaksa özelleştirmek gereksiz oluyor
ama o.c. yapılacaksa anakart evet kötü olmuş o.c. undervolt vs gitmez.
SSD yi samsung 990pro yaptım ramı ise 1 tane cl46 ya düşürdüm ddr5 lerde çok cl fark yaratmıyor diye biliyorum ilerleyen zamanlarda ram güncellemesi yaparım pcye ama ssd almışken kaliteli almak lazım tek dediğim gibi anakart içime sinmedi b serisi ana karttla kendim pc toplamak istesem 37k gibi bir bütçeye rx7800xtli bir sistem toplayabiliyorum

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
eraydd
Karne indirimleri falan olur mu? beklesek mi, alsak mı kararsız kaldık arkadaş

Rygann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Ertürk
Neden itopya hariç hiçbir satıcı kredi kartına peşin fiyat taksit yok yav İlla itopyadan almak zorundayım sistemi ordada sistem yok

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
SEFA KAYA
Neden itopya hariç hiçbir satıcı kredi kartına peşin fiyat taksit yok yav İlla itopyadan almak zorundayım sistemi ordada sistem yok
gamingen de world kartta 6 taksit var halen devam ediyorsa tabii güzel sistemleri de oluyor

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
SEFA KAYA

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Rick Baba

32K dan 36K ya çıkmış yoksa güzel sistem

bu hafta incehesap ne yapar onuda beklemek istiyorum bi yandan

İncehesap parça kalitesi çok kötü oluyor. Şuan frisby kasa+Psu'şu sistemler var

Rygann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Ertürk

32K dan 36K ya çıkmış yoksa güzel sistem

İncehesap parça kalitesi çok kötü oluyor. Şuan frisby kasa+Psu'şu sistemler var
Bu sistemi alacaktım kredi kartının dönmesine 2 gün vardı dün akşam fiyatı artmış kafayı yedim neden arttı anlamadım tüm parçaları aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,236
İsim
Burak Karadağ
Anakart çok kötü. Bu fiyattaki bir sistemde böyle anakart olmamalı. Sistemin yanında gelen ssd 1tb ama okuma yazması 2100/1650 yani neredeyse sata ssd. Bunu alan arkadaş ssd değiştirmek istese anakart 2024 yılında hala tek ssd slota sahip olduğu için parası yoksa önce kendi ssd'sini satacak ve yenisini alana kadar en az 1 hafta bekleyecek ve mecburen bütün oyunlarını tekrar yüklemek zorunda kalacak. Yine deseki çift ssd'li bir anakart alıyım sistemi komple sökecek ssd'deki gibi uğraşacak. Oysaki 2000tl daha pahalıya Gigabyte B650M DS3H gibi çift PCI-Express 4.0 m2 ssd desteğine sahip anakartlar var. Özelleştirilebilir seçenek olarak sunulabilir ama ısrarla sistem toplayan firmalar belirledikleri anakartlara mahkum ediyor.
En iyisi PC Hocasının smokin sistemini beklemek olacak

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Emre
Top Bottom