Neler Yeni

8 RAMİ 16 ÇIKARINCA FPS FARKI OLUR MU?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Öyle bir şeyin ihtimali yok. Aynı frekans ve cl değerine sahip değilse zaten çalışmaz. Alırken buna dikkat etmiştir.
Nasıl ihtimali yok aynı ramin aynı modelinden bile alsa çipler farklı olabilir

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
olur.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Aynı yerden aynı satıcı aynı kişiden aldım
Aynı gün bile üretilmiş olsa ramler uyumsuz olma ihtimali var keşke kit olarak alsaydın umarım uyumsuz olmaz

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
HyperX 8 GB 3000 Mhz ramim var 16 ya çıkaracağım bi fps farkı olur mu? 3-5 fps bile olsa
burdaki ramler 3200 mhz fakat aklında bi fikir oluşsun diye attım bu videoyu :)

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Aynı gün bile üretilmiş olsa ramler uyumsuz olma ihtimali var keşke kit olarak alsaydın umarım uyumsuz olmaz
Uyumsuz olma ihtimali yok. Aynı seri numarasına ait bir modül daha aldıysa uyumsuz olmaz. Ayrıca adam elindeki RAM'in aynısını almakta ne kadar zorlanabilir? Boş yere konu sahibini sıkıntıya sokma.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Uyumsuz olma ihtimali yok. Aynı seri numarasına ait bir modül daha aldıysa uyumsuz olmaz. Ayrıca adam elindeki RAM'in aynısını almakta ne kadar zorlanabilir? Boş yere konu sahibini sıkıntıya sokma.
Bence sen öyle bir ihtimal yok diyerek yanlış bilgi verme Kit olarak satılmayan ramlerde uyumsuz olma ihtimali vardır (Ballistix i şimdilik hariç tutuyorum onun çiplerine sanırım full micron takıyorlar)

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Bence sen öyle bir ihtimal yok diyerek yanlış bilgi verme Kit olarak satılmayan ramlerde uyumsuz olma ihtimali vardır (Ballistix i şimdilik hariç tutuyorum onun çiplerine sanırım full micron takıyorlar)
Senin dediğin farklı bir şey. Adam aynı RAM'den aldım diyor. Aynı RAM ile çalışmamasına imkan yok. Senin dediğin ihtimal çok düşük bir ihtimal. Adata D30 RAM aldın atıyorum, ilerde bi tane daha alırsan uyumsuz olma ihtimali çok düşük. Sırf kafası rahat olsun diye gidip fazladan para veremez adam. Boş boş öneriler yapıyorsun. Adamın bütçesi ilk başta 1 taneye yetmiş şimdi 1 tane daha almış. Çip farkı olması çok düşük ihtimal.

Top Bottom