Neler Yeni

80 TL İnternet Sağlayıcı Önerisi

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
Dostlar türk telekom taahütümüz 2 3 güne biticek bittiğinde de abartı miktar da aşım ücreti alıyorlar.

Bize şu an da 80 TL'ye kadar internet servis sağlayıcısı lazım.Hızı çok önemli değil max 40 50 olsa bile fazla.Var mı bir öneriniz ? Bize bir kesintide vs sıkıntı çıkarmayacak bir sağlayıcı.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ComNET'e bakmanızı öneririm.
Hocam altyapı sorguladığımda bizim caddemiz gözükmüyor.Pro Fiber 35'lik paketi alsak 20 falan verir mi acaba yine de ? Sadece 1 2 operatörde gözükmüyor içinden biriside bu. 😀

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam altyapı sorguladığımda bizim caddemiz gözükmüyor.Pro Fiber 35'lik paketi alsak 20 falan verir mi acaba yine de ? Sadece 1 2 operatörde gözükmüyor içinden biriside bu. 😀
Müşteri hizmetlerini arayın, geçiş esnasında zaten kullandığınız Türk Telekom'u Comnet'e geçirecekleri için sıkıntı çıkmaz. Benim de zamanında TurkNet'e geçtiğimde adresim gözükmüyordu sorgulamada. Müşteri hizmetleri geçiş esnasında hallettiler. Altyapınız fiber ise 35'lik paketten tam verim alırsınız. Zannımca 35 mbps için en uygun firma şu anlık Comnet.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
Müşteri hizmetlerini arayın, geçiş esnasında zaten kullandığınız Türk Telekom'u Comnet'e geçirecekleri için sıkıntı çıkmaz. Benim de zamanında TurkNet'e geçtiğimde adresim gözükmüyordu sorgulamada. Müşteri hizmetleri geçiş esnasında hallettiler. Altyapınız fiber ise 35'lik paketten tam verim alırsınız. Zannımca 35 mbps için en uygun firma şu anlık Comnet.
Anladım hocam.Altyapımız fiber olarak gözüküyor.Peki bir internet kesintisin de ilgisizlik vs yaparlar mı ? Tecrübeniz var mıdır bu konuda ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Peki bir internet kesintisin de ilgisizlik vs yaparlar mı ? Tecrübeniz var mıdır bu konuda ?
Kendim kullanmıyorum lakin kullananlar oldukça memnun. TurkNet hariç müşteri hizmetlerinde başarız pek firma yok. Müşteri hizmetleri ne kadar hazır kalıp cümlelerle konuşsa da sonuçta hepsi bir şekilde ilgileniyorlar.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
Kendim kullanmıyorum lakin kullananlar oldukça memnun. TurkNet hariç müşteri hizmetlerinde başarız pek firma yok. Müşteri hizmetleri ne kadar hazır kalıp cümlelerle konuşsa da sonuçta hepsi bir şekilde ilgileniyorlar.
Tamamdır hocam teşekkür ederim bilgiler için.Büyük ihtimal bu servis ile arayıp konuşacağım.İyi forumlar.

Top Bottom